Попередня реєстрація на літні табори 2022 Школи-садочку "Дивосвіт"
Програма літніх таборів Школи-садочку "Дивосвіт" для дітей шкільного віку (6-12 років) починається 6 червня і триватиме до 12 серпня. Табори відбуватимуться щодня від 9:00 ранку до 1:00 дня. За потреби надаватиметься догляд за дітьми шкільного віку в ранковий та пообідній час.

Плата за літні табори складається з одноразового реєстраційного внеску, потижневої плати і додаткової плати за матеріали і обладнання.  Одноразовий літній реєстраційний внесок складає $25. Тижнева плата складає $135 (до 25 годин за тиждень) і $215 (25 годин або більше на тиждень). Для таборів науки - додаткова плата $15 на тиждень на матеріали та обладнання, для табору роботототехніки - додаткова плата буде оголошена пізніше. У випадку виїзду на екскурсії братимуться транспортний внесок і, за потреби, оплата вхідних квитків.  

На перший день відвідування необхідно виповнити чи поновити форми, зазначені на веб-сайті "Дивосвіту" за таким посиланням: http://www.dyvosvitchildcare.com/enrollment.php.

З усіма додатковими запитаннями просимо звертатися до адміністратора "Дивосвіту" д-ра Володимира Боднара (330-554-6429).
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Ім'я особи, яка виповнила цю форму *
Число телефону для контакту *
Ім'я та прізвище дитини *
Дата народження дитини *
MM
/
DD
/
YYYY
Табір *
Required
Чи потребує дитина догляду в ранковий час (до 9:00 ранку) *
Чи потребує дитина догляду в пообідній час (після 1:00 дня)   *
Чи потребує дитина гарячого обіду? *
Обіди коштують $4.75/обід і подаються о 12:30 дня.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy