Vrácení vstupenek / Ticket refund
🇨🇿 Vážení fanoušci,

každému, kdo od dnešního dne požádá o refundaci vstupného, bude dle nově platného zákona o zmírnění dopadu na oblast kulturních akcí vystaven poukaz, na který vrátíme peníze z nákupu vstupenky. Tento poukaz budete moct uplatnit na kteroukoliv akci Rock for People, Prague Summer Festival a další akce pořádané společností Ameba Production spol. s.r.o., které proběhnou do 31. října 2021. Poukaz se dá použít opakovaně až do vyčerpání hodnoty. Pro vystavení poukazu využijte tento formulář na bit.ly/Voucher_form.

V případě závažných důvodů k refundaci nás prosím kontaktujte na e-mail vstupenky@rockforpeople.cz, kde se celou situací budeme zabývat individuálně.

Děkujeme všem za podporu, které si ohromně vážíme.

🇬🇧 Dear fans,

according to the newly valid Act on Mitigation of the Impact on the Area of Cultural Events, anyone who requests a refund of the entrance fee from today will be issued a voucher for which we will refund the money from the purchase of a festival ticket. You will be able to use this voucher for any Rock for People event, Prague Summer Festival, and other events organized by Ameba Production spol. s.r.o., which will take place by 31 October 2021. The voucher can be used repeatedly until you use its whole value. Use this form at bit.ly/Voucher_form to issue a voucher.

In case of an urgent refund, please contact us by e-mail vstupenky@rockforpeople.cz, where we will deal with the whole situation individually.

Thank you all for your support, which we greatly appreciate.
This form was created inside of Ameba Production. Report Abuse