Запит ціни ліфта - ТОВ ЄВРОЛІФТ
Внесіть, будь ласка, в опитувальну форму відомі Вам або бажані характеристики ліфта. Якщо у Вас виникли труднощі з заповненням форми, не вагаючись, звертайтесь до менеджерів компанії за телефоном +38(044) 496-95-80 або +38(067)5049695
Контактна особа *
Як до Вас звертатись?
телефон: *
e-mail: *
Ваша електронна адреса або skype
Місце розташування будівельного об'єкта *
Призначення об'єкта *
Required
Тип ліфта
Машинне приміщення
Clear selection
Вантажопідйомність *
Кількість поверхів *
Кількість виходів
Кабіна
Прохідна кабіна обладнана одночасно двома дверима (як правило, на протилежних сторонах). Непрохідна кабіна обладнана одним виходом з кабіни.
Висота підйому (мм) *
Відстань від рівня підлоги нижньої зупинки до рівня підлоги верхньої зупинки. Також висоту підйому ліфта можна обрахувати за формулою (N-1)*h, де "n" - кількість поверхів будинку, "h" - висота одного поверху. Середньостатистична висота одного поверху = 3300мм.
Висота останнього поверху (мм)
Висота останнього поверху літа - це відстань від рівня підлоги верхнього поверху до стелі шахти. Даний параметр вимірюється виключно в межах ліфтової шахти і може відрізнятись від висоти поверху будинку.
Глибина приямку (мм)
Приямок - це частина шахти, що знаходиться нижче рівня підлоги нижньої зупинки.
Розмір шахти (Ширина х Глибина мм)
Вкажіть розмір існуючої або запроектованої шахти. Якщо ви хочете, щоб ми запропонували вам ліфт зі стандартними розмірами шахти, залиште цей пункт незаповненим.
Дизайн кабіни *
Ваш коментар
Тут ви можете поставити запитання, вказати додаткові параметри та побажання щодо дизайну або характеристик ліфта. Наприклад, необхідність другого виходу з кабіни, клас вогнетривкості дверей шахти, кількість скляних стінок в панорамній кабіні тощо.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy