Konkurs grantowy MAM POMYSŁ!

Jeśli marzycie o tym, aby wprowadzić pozytywne zmiany w społeczeństwie, a wasze pomysły wpisują się w koncepcję wolności jednostki, wolnego rynku i ograniczonego ingerowania rządu w życie człowieka, to ten konkurs jest dla was! 

Waszym zadaniem będzie przekonanie jury do tego, że to właśnie Twój projekt powinien otrzymać 10 tys. złotych na jego realizację.

Nasi sędziowie ocenią Wasze projekty pod kątem ideowości, potencjalnego wpływu na społeczeństwo, wykonalności, innowacyjności oraz jakości prezentacji.

Nie czekajcie! Aplikujcie już teraz i dołączcie do grona osób które pragną wprowadzić pozytywne zmiany w naszym społeczeństwie.

Autorzy pięciu najlepszych zgłoszeń zmierzą się na scenie Weekendu Kapitalizmu i powalczą o nagrodę główną. W konkursie mogą brać udział zarówno przedstawiciele organizacji pozarządowych, jak i osoby prywatne. Sponsorem nagrody głównej jest Fundacja Wolności Gospodarczej.   Powodzenia!

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Imię i nazwisko zgłaszającego *
Proszę, podaj imię i nazwisko osoby kontaktowej, która odpowiada za zgłoszenie projektu - nawet jeśli reprezentujecie grupę osób lub organizację.
Czy zgłaszasz projekt solo, w zespole aktywistów czy jako organizacja? *
Numer telefonu *
Adres e-mail: *
Kryteria oceny - o czym powinniście pamiętać?
Ideowość: Zgodność z podstawowymi zasadami libertarianizmu i klasycznego liberalizmu. Jury rozważy czy projekt; promuje wolność jednostki, ograniczone ingerowanie rządu, wolny rynek i prawa własności.

Impact - Potencjalny wpływ: Jury oceni zakres projektu, oczekiwane wyniki, oraz stopień w jakim projekt może przyczynić się do promowania i wdrażania wolnościowych idei.

Wykonalność: Ocena obejmie również możliwości, czas i prawdopodobieństwo potrzebne do realizacji zamierzonego celu.

Innowacyjność: Stopień innowacyjności zaproponowanego projektu również będzie brany pod uwagę - przewagę będą miały pomysły które przedstawiają nowe i unikalne rozwiązania istniejących problemów lub które badają nowe możliwości promowania i wdrażania wolnościowych idei.

Prezentacja
: Jury oceni również klarowność i skuteczność prezentacji, przekonującą argumentację oraz ogólną profesjonalizm i przygotowanie prezentującego.
Krótki opis pomysłu *
Proszę, nie zapomnij wskazać - co jest celem pomysłu, jaka misja mu przyświeca oraz w jaki sposób może zostać zrealizowany
ZASADY KONKURSU

Konkurs jest otwarty dla wszystkich osób, które podzielają libertariańskie i liberalne wartości

Autorzy pięciu najciekawszych propozycji będą mieli możliwość przedstawienia swojego pomysłu przed jury na scenie. Powinni przygotować zwięzłą i przekonującą prezentację, która podkreśla kluczowe cechy ich projektu i dlaczego jest ważna.

Prezentacja nie powinna trwać dłużej niż 5 minut. Po prezentacji jury może zadawać pytania dotyczące projektu, aby wyjaśnić wątpliwości lub lepiej zrozumieć propozycję. 

Ocena: Jury będzie oceniać propozycje projektów na podstawie pięciu kryteriów : Ideowości, Wpływu, Wykonalności, Innowacyjności i Prezentacji.

Pula nagród w konkursie wynosi 10 tys. złotych lub więcej. Jury postara się wybrać jeden najlepszy projekt, jednak zastrzega sobie prawo do rozdzielenia środków wedle uznania. Jeśli uczestnik współpracuje z określoną organizacją pozarządową środki zostaną przekazane w formie darowizny tej organizacji. Jeśli nie, to uczestnik może zrealizować projekt w ramach struktury Centrum Kapitalizmu, które będzie operatorem środków.  

Uczestnicy zachowują pełne prawa własności intelektualnej do swojego projektu. Jednak, składając propozycję, zgłaszający udzielają organizatorom pozwolenia na wykorzystanie swojego pomysłu projektu w celach promocyjnych.

Wszyscy zgłaszający i uczestnicy powinni przestrzegać kodeksu postępowania, który promuje szacunek i kulturalne zachowanie względem siebie nawzajem, niezależnie od różnic w poglądach czy opinii.

Organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za żadne szkody, kontuzje lub straty, które mogą się zdarzyć podczas konkursu. Uczestnicy są odpowiedzialni za zapewnienie, że ich pomysły projektów są zgodne ze wszystkimi odpowiednimi przepisami prawnymi i regulacjami.

Z każdą zgłaszającą osobą będziemy kontaktować się niebawem.

POWODZENIA!
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy