Kingi endale, õpetajale või sõbrale vaikust, rõõmu ja rahu!
Kas tunned kedagi, kelle elu kaldub vahel närviliseks või väsitavaks, nii et tahaksid teda kosutada (sh iseennast)?

Kutsume sind kaaluma, kas võiksid talle uuel aastal kinkida asjade asemel oskuseid – oskust ise kasvatada enda meelerahu, tasakaalukust ja heaolu!

Ükskõik, kas kingisaaja pinged on seotud lastega, tööeluga, stressirohke keskkonna või muuga, uued praktilised oskused ja “tööriistad” saavad tema kogemust palju muuta!
Keskendumisharjutuste käsiraamat (96 lk)
Käsiraamatust leiad 8 tähelepanu ja meelerahu harjutust, kogemuslood ning toetava juhendi harjutuste rakendamiseks.
Tänulikkuse väljakutse 30 päevaks (plakat)
Kaunil värvilisel A3 plakatil on 30 päeva jagu väikeseid ülesandeid, mis aitavad avastada tänulikkuse erinevaid tahke ning oma tänutunnet teistele väljendada, tugevdades nii enda ümber positiivsust ja häid suhteid.
Vaikuseminutite koolitused õpetajale või lapsevanemale
Kahepäevased baaskoolitused õpetajale või lapsevanemale annavad 18 praktilist tähelepanu ja meelerahu harjutust, mida on võimalik kohandatult rakendada nii lasteaialapse kui ka teismelisega. Lisaks pakuvad baaskoolitused personaalset veebipõhist 13 nädalast meelerahutuge igale osalejale endale. Üheskoos avardame koolitustel vaadet nii tähelepanu, emotsioonide juhtimise kui ka mõtete vaatlemise teemadel. Lastevanematega peatume lisaks ka nn täiskasvanulikul "must-valgel kastimaailmal" ja konfliktide temaatikal.
Teadveloleku kursus endale või sõpruskonnale
Teadveloleku kursus on imeline 8-nädalane teekond iseendale. Mõnusas toekas väikegrupis on võimalus harutada lahti teemasid nagu kohalolu, emotsioonid, mõtted, pingega toimetulek jms, kogeda harjutusi üheskoos, jagada ning saada personaalset veebipõhist 8. nädalast tuge nii mõttearenduse kui ka praktiliste harjutuste näol.

Lisainfo
HINNAKIRI:

♦ Keskendumisharjutuste käsiraamat 12€/tk (lisandub postikulu 1€)

♦ Tänulikkuse väljakutse plakat 6 €/tk (lisandub postikulu 1€)

♦ Kinkekaart (vabalt valitud summas). Kinkekaardi kasutamise tingimused leiad siit: https://bit.ly/2N8M1FO

Baaskoolitus õpetajale või lapsevanemale 90€.
Teadveloleku kursus ühele inimesele 240€; grupi puhul soodushind.


TASUMINE:
Toote eest saate tasuda ülekandega arve alusel, mis väljastatakse teie e-mailile paari tööpäeva jooksul. Peale arve tasumist postitatakse tellitud toode. Kui soovite, et paneme teile raamatu teele kiiremini, palume saata maksekorralduse aadressile arved@vaikuseminutid.ee.

* Raamat ja plakat saadetakse Eesti Postiga, seetõttu palume panna oma aadress ja sihtnumber väga täpselt kirja, et hiljem ei oleks probleeme saadetise kohalejõudmisega.
* Elektrooniline kinkekaart saadetakse e-mailile (.pdf). Soovi korral väljastame ka paberkandjal kinkekaardi, sellisel juhul lisandub postikulu 1€.

Lisainfo: arved@vaikuseminutid.ee
Soovin tellida:
Clear selection
Palun täpsusta kogus kui soovid rohkem kui üht eksemplari:
Soovin tellida:
Clear selection
Palun täpsusta kogus kui soovid rohkem kui üht eksemplari:
Soovin tellida:
Clear selection
Palun täpsusta kinkekaardi summa:
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google.