Trénink během pandemie COVID-19: názory, očekávání a přístup dospělých sportovců
Na tomto projektu se podílí 113 vědců z šesti kontinentů a 64 zemí

Pandemie koronaviru (COVID-19) celosvětově změnila každodenní život lidí, včetně výrazného dopadu na amatérský a profesionální sport. Sportovcům byl omezen, či zcela zakázán přístup do sportovních zařízení a pohyb mimo domov za účelem sportovních aktivit. Cílem tohoto dotazníku je zjistit, jak izolace (omezení volného pohybu osob) ovlivnila, či stále ovlivňuje trénink sportovců, a jak sportovci na pandemii COVID-19 reagují.
Proč bych se měl(a) účastnit tohoto projektu?
Výsledky projektu budou použity pro vědecké účely a odhalí celosvětový dopad pandemie COVID-19 na sportovce a jejich trénink. Dále, výsledky projektu pomohou při vypracování současných i budoucích směrnic pro sportovce, trenéry, vědce a potencionálně i politiky.
Účastí v tomto projektu pomůžete ke zlepšení současného i budoucího tréninku sportovců.
Cílová skupina:
Elitní a sub-elitní sportovci obou pohlaví (amatérská i profesionální úroveň) ze země, která byla zasažena pandemií COVID-19 a byl zde (nebo stále je) omezen volný pohyb osob.
Ochrana osobních údajů
Všechny identifikační údaje respondentů budou odstraněny a data budou zpracovány zcela anonymně (během dotazníku respondenti nebudou dotázáni na jméno). Žádné identifikační údaje, včetně IP adresy nebudou zaznamenány. Po ukončení studie, všechna data budou smazána dle nařízení mezinárodních směrnic.
Budou přijata opatření k omezení přístupu k datům. Přístup k datům budou mít pouze oprávněné osoby (vedoucí projektu). Přístup k datům bude chráněn heslem, všechna data budou uložena anonymně.
Tento mezinárodní dotazník byl schválen etickou komisí University of Melbourne (HREC No. 2056955.1).
Výsledky
Výsledky dotazníku budou publikovány ve vědeckých časopisech. Publikovaná data budou zcela anonymní bez možnosti identifikace respondentů. V případě zájmu o výsledky projektu, prosím zašlete email hlavnímu vedoucímu projektu.
Kontakt
Pro zodpovězení souvisejících dotazů, kontaktujete prosím hlavního vedoucího projektu:

Jad Adrian Washif
Vědec v oboru sportu
Malajský národní sportovní institut
Email: jad@isn.gov.my

Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy