АНКЕТА ЗА ФОРМИРАЊЕ НА БУЏЕТОТ НА ОПШТИНА КАРБИНЦИ ЗА 2023та година.
Се замолуваат сите заинтересирани граѓани кои сакаат да учествуваат во анкетата слободно да ги поднесат своите предлози и идеи за формирање на буџетот на Општина Карбинци за следната 2023та година.

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Внесете го овде вашиот предлог.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy