Workshop | 14.11.2019
Kouzlo e-mailingu v interní komunikaci? Přátelské a efektivní začlenění nováčka do firmy!“
V interní komunikaci je proces “začlenění nováčka” do firmy odrazovým můstkem k dlouhodobé a úspěšné spolupráci. A nebo naopak důvodem, proč se společnost potýká s vysokou fluktuací.

4 odborní řečníci = 4 navzájem se rozvíjející pohledy na toto téma a na závěr pomyslná třešnička v podobě praktických ukázek z dílny Feedo.cz.

více na komunita.targito.com
Email address *
Jméno *
Your answer
Příjmení *
Your answer
Společnost *
Your answer
Poznámka:
Your answer
Upozornění
Setkání je zdarma pro členy Komunity Targito. Partneři setkání disponují omezeným počtem vstupenek se sníženou cenou. Po registraci se vám ozveme a domluvíme se na detailech.

Kapacita je omezena, v případě překročení vás budeme informovat.
Souhlas se zpracováním osobních údajů
Registrací na komunitní setkání souhlasíte s pořizováním fotografií, audio a video záznamů této události za účelem jejich uveřejnění na webových stránkách, sociálních sítích a v rámci propagace pořadatele online i v tisku. Dále souhlasíte s využitím vašich osobních údajů pro předání informací o této akci a zároveň pro zasílání pozvánek na další komunitní setkání a novinek o Targitu. Pořadatelem je společnost VIVmail.cz | IČO: 28445937.

Mimo jiné máte právo tento souhlas neprodleně odvolat na e-mailové adrese dpo@vivmail.cz, na kterou se můžete obrátit i s požadavkem na další informace o zpracování vašich osobních údajů.

Vaše souhlasné vyjádření platí do doby výslovného odvolání potvrzeného pořadatel, maximálně však po dobu 3 let.
Kontakt
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This form was created inside of VIVmail.cz. Report Abuse - Terms of Service