Зачлени се во БЕСТ
Здраво! Одговорете ги прашањата, не се грижете нема грешен одговор тука 😁
Со пополнувањето на оваа форма ќе бидете додадени на нашата мејлинг листа каде ќе можете да добиете дополнителни известувања за што точно ние работиме периодов. Освен тоа, ќе имате и прилика да се приклучите токму во тие активности!
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Име и Презиме *
E-mail *
Факултет и година на студии *
Што (сакаш да) правиш во слободно време? Дали имаш некое хоби/интереси? *
Дали си имал/а претходно искуство во организирање настани или работење на проекти?   *
Дополнителен коментар
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google.