Mezinárodní noc pro netopýry 2022
Vážení kolegové, organizátoři MNN 2022,

obracíme se na vás s prosbou, zda byste mohli zařadit vaší akci do aktuálního projektu ČESON "Výpravy do světa netopýrů aneb poznejte své ohrožené sousedy ". Je jedno, kde se akce koná, důležité je, že přispívá k osvětě o ochraně netopýrů.  
     Pro zapojené organizátory můžeme nabídnout částečnou úhradu drobného materiálu, případně i cestovného a poskytnutí některých projektových materiálů (např. sešity s kvízy a úkoly, brožuru Netopýří rok - viz zde: https://ceson.org/proskoly.php?obsah=vyuka) a samozřejmě nabízíme pomoc s propagací na našich webech, FB ad. Co bychom od vás naopak potřebovali my pro účely projektu, je umístění banneru s logy a povinnou větou o podpoře na pozvánku/plakát, zapsání účastníků MNN do jednoduché prezenční listiny (banner i vzor prezenční listiny vám zašleme) a alespoň jednu dokumentační fotku.
    Uvítáme co nejvíce takovýchto zapojených akcí. V rámci formuláře tedy budete dotázáni, zda budete ochotní s námi spolupracovat. Pokud odpovíte “Ano”, tak se vám následně ozveme, abychom dojednali podrobnosti. Předem moc děkujeme!

V rámci předchozího projektu proběhlo spuštění nových webových stránek MNN (https://www.netopyrinoc.cz/), včetně interaktivní mapy aktuálních akcí a proto je vyplnění GPS souřadnic povinné.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Datum konání *
MM
/
DD
/
YYYY
Den v týdnu *
Začátek akce *
Time
:
Konec akce
Time
:
Next
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy