Seahawks Gdynia - Biuro Prasowe
ZASADY PRZYZNAWANIA AKREDYTACJI

1. Akredytacja może zostać przyznana jedynie dziennikarzom lub fotoreporterom, którzy wypełnią formularz akredytacyjny, nie później niż 3 dni przed rozpoczęciem sezonu (w przypadku akredytacji na sezon) lub na 48 godzin przed rozpoczęciem każdego meczu (w przypadku akredytacji na pojedynczy mecz).

2. Wysłanie formularza nie jest równoznaczne z otrzymaniem akredytacji. Rozpatrywane będą wyłącznie prawidłowo wypełnione wnioski.

3. Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc zastrzegamy sobie prawo do nieprzyznania akredytacji bez podania przyczyny.

4. Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc parkingowych zastrzegamy sobie prawo do nieprzyznania miejsca parkingowego bez podania przyczyny.

5. Jedna redakcja może otrzymać maksymalnie dwie akredytacje FOTO i dwie akredytacje MEDIA.

6. Potwierdzenie przyznania akredytacji (lub informacja o odrzuceniu wniosku) zostanie przesłana na podany w formularzu adres e-mail na 24 godziny przed rozpoczęciem sezonu i/lub danego meczu.

7. Wszystkie zasady dotyczące rejestracji wydarzenia za pomocą narzędzi audiowizualnych oraz fotograficznych, zostaną przekazane akredytowanym fotoreporterom najpóźniej w dniu meczu przy odbiorze akredytacji.

8. Wysłanie zgłoszenia oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie przez Seahawks Gdynia oraz Ligę Futbolu Amerykańskiego powyższych danych osobowych w celach związanych z prowadzeniem procesu akredytacyjnego na mecze w ramach rozgrywek LFA zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 296, z późn. zm.).

Akredytacja na: *
Akredytacja na sezon lub na wybrany mecz
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service