Pieteikums pasākumam "Cik daudz zini par HIV/AIDS. Mīti un patiesība"
📌 Lai pievērstu jauniešu uzmanību un kliedētu mītus par HIV un AIDS, atzīmējot Pasaules AIDS dienu piektdien, 1. decembrī, plkst. 16.00 Liepājas Jauniešu mājā Kungu ielā 24 un pilsētvidē, norisināsies izglītojoša orientēšanās spēle par HIV un AIDS. 

📌 Pasākuma laikā būs iespēja pārbaudīt savas zināšanas, uzzināt ko jaunu un saņemt Atkarību profilakses centra speciālistu atbildes uz sev interesējošajiem jautājumiem par HIV un AIDS. Būs iespēja pacīnīties par vērtīgām balvām!

Vietu skaits ir ierobežots!

❗Dalība spēlē ir komandu sastāvā (4 dalībnieki vienā komandā) un bez maksas, bet nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās. Pasākumu apmeklēt tiek aicināti dalībnieki vecumā no 13 līdz 25 gadiem. 

Pasākumu organizē Liepājas Centrālās administrācijas Vides, veselības un sabiedrības līdzdalības daļa sadarbībā ar Liepājas Bērnu un jaunatnes centra struktūrvienību “Jauniešu māja” un Liepājas Sociālā dienesta Atkarību profilakses centru."
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Komandas nosaukums
*
Komandas dalībnieku vārdi, uzvārdi
*
Komandas dalībnieku vecums
*
Komandas kapteiņa telefona numurs: ↓ *
Informācija par personu datu apstrādi
Pārzinis personas datu apstrādei ir Liepājas Bērnu un jaunatnes centra struktūrvienība “Jauniešu māja” (Liepājas pilsētas pašvaldība), adrese: Kungu iela 24, Liepāja, tālrunis: 63 481 646, elektroniskā pasta adrese: jauniesumaja@liepaja.edu.lv.

Pārziņa Personas datu aizsardzības speciālista kontaktinformācija: tālrunis 63 422 331, adrese: Rožu iela 6, Liepāja, elektroniskā pasta adrese: das@liepaja.lv.

Jūsu personas datu apstrādes mērķis – pasākuma organizēšanai, filmēšanai un fotografēšanai, lai nodrošinātu sabiedrības informēšanu par pasākumu norisi.

Informējam, ka pasākuma laikā notiks fotografēšana un filmēšana, un iegūtie attēli var tikt ievietoti Liepājas BJC "Jauniešu māja" mājas lapā un/vai sociālajos tīklos Facebook un Instagram.

Apmeklējot pasākumu, Jūs piekrītat ka:
• varat tikt fotografēts un filmēts;
• fotogrāfijas ar Jūsu attēlu var tikt ievietotas Liepājas BJC "Jauniešu māja" mājas lapā un/vai sociālajos tīklos Facebook un Instagram.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy