Pieteikums HIV / AIDS dienas pasākumam
📌 Lai pievērstu jauniešu uzmanību un kliedētu mītus par HIV/AIDS infekciju slimībām, atzīmējot Pasaules AIDS dienu, ceturtdien, 1. decembrī plkst. 16.00 Liepājas Jauniešu mājā, Kungu ielā 24, norisināsies erudīcijas spēle un izglītojošs pasākums par HIV un AIDS saslimšanu.

📌 Pasākuma laikā būs iespēja pārbaudīt savas zināšanas, uzzināt ko jaunu un saņemt Socālā dienesta Atkarību profilakses centra speciālistu atbildes uz sev interesējošajiem jautājumiem par HIV un AIDS. Būs iespēja pacīnīties par vērtīgām balvām!

❗Dalība erudīcijas spēlē ir komandu sastāvā (3 dalībnieki vienā komandā) bez maksas, bet nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās. Pasākumu apmeklēt tiek aizināti dalībnieki vecumā no 13 līdz 25 gadiem.

Pasākumu organizē Liepājas pilsētas pašvaldības administrācijas Vides, veselības un sabiedrības līdzdalības daļa sadarbībā ar Liepājas Bērnu un jaunatnes centra struktūrvienību “Jauniešu māja” un Liepājas pilsētas domes Sociālā dienesta Atkarību profilakses centru.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Komandas nosaukums
*
Komandas dalībnieku vārdi, uzvārdi
*
Komandas dalībnieku vecums
*
Komandas kapteiņa telefona numurs: ↓ *
Informācija par personu datu apstrādi
Pārzinis personas datu apstrādei ir Liepājas Bērnu un jaunatnes centra struktūrvienība “Jauniešu māja” (Liepājas pilsētas pašvaldība), adrese: Kungu iela 24, Liepāja, tālrunis: 63 481 646, elektroniskā pasta adrese: jauniesumaja@liepaja.edu.lv.

Pārziņa Personas datu aizsardzības speciālista kontaktinformācija: tālrunis 63 422 331, adrese: Rožu iela 6, Liepāja, elektroniskā pasta adrese: das@liepaja.lv.

Jūsu personas datu apstrādes mērķis – pasākuma organizēšanai, filmēšanai un fotografēšanai, lai nodrošinātu sabiedrības informēšanu par pasākumu norisi.

Informējam, ka pasākuma laikā notiks fotografēšana un filmēšana, un iegūtie attēli var tikt ievietoti Liepājas BJC "Jauniešu māja" mājas lapā un/vai sociālajos tīklos Facebook un Instagram.

Apmeklējot pasākumu, Jūs piekrītat ka:
• varat tikt fotografēts un filmēts;
• fotogrāfijas ar Jūsu attēlu var tikt ievietotas Liepājas BJC "Jauniešu māja" mājas lapā un/vai sociālajos tīklos Facebook un Instagram.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy