10. Mini Wyścig
Zgłoszenia
Imie Dziecka *
Your answer
Nazwisko Dziecka *
Your answer
Data urodzenia *
MM
/
DD
/
YYYY
Posiada licencję zawodnika *
Required
Miasta *
Required
Imie opiekuna *
Your answer
Nazwisko opiekuna *
Your answer
telefon kontaktowy *
Your answer
adres e-mail *
Your answer
Oświadczenie
Rodzic/Opiekun prawny zgadza się z poniższym:
Niniejszym oświadczam, że jestem opiekunem prawnym i wyrażam zgodę na jego/jej uczestnictwo w 10. Mini Wyścigu „Solidarności”.
Jednocześnie zobowiązuje się do przebywania na terenie miasteczka sportowego w czasie trwania ww. imprezy w celu opieki nad podopiecznym/-ą/ymi.
Ponadto przyjmuje do wiadomości, że należy przestrzegać zarządzeń służbowych oraz warunków regulaminu wyścigu szosowego, z którym się zostałem/-am zapoznany/-a. Przyjmuję do wiadomości, że podopieczny.-a startuje na moją odpowiedzialność i w razie wypadku nie będę wnosić żadnych roszczeń w stosunku do organizatora. Ponoszę odpowiedzialność cywilną i prawną za ewentualne szkody spowodowane przez podopiecznego/-ą. Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych podopiecznego/-ej przez organizatora zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o Ochronie Danych Osobowych ((Dz. U. z 2016 r. poz. 922, z 2018 r. poz. 138.) w związku z uczestnictwem podopiecznego w wyścigu.
Zdjęcia, nagrania filmowe oraz wywiady z podopiecznym/-ą, a także wyniki z danymi mogą być wykorzystane przez Organizatora, prasę, radio i telewizję bez wymogu uzyskania na nie odrębnej zgody i bez prawa do wynagrodzenia za ich użycie.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms