LABAS PRAKSES BIZNESA SKOLA 14.10.2021.
Produktu informācijas pārvaldības labās prakses

Notiek:
14. oktobrī no plkst. 10:00-11:30

Mērķa auditorija:
Ražošanas, mazumtirdzniecības un vairumtirdzniecības uzņēmumu pārstāvji, kuri ikdienā strādā ar produktu datiem - to izveidi, uzturēšanu, sagatavošanu veikalu tīkliem un interneta veikaliem un precizitātes/kļūdu pārbaudēm

Pilnvērtīgas, precīzas un izsmeļošas informācijas nozīme piegādes ķēdes procesā vienmēr ir bijusi svarīga, bet tās loma īpaši ir pieaugusi pēdējā laikā. Informācija ir nepieciešama visiem - sākot no produkta ražotāja, vairumtidzniecības un/vai distribūcijas partnera un beidzot ar mazumtirdzniecības tīkliem, interneta veikaliem un, protams, mums pašiem kā produktu gala lietotājiem. Jo ātrāk un precīzāk informācija tiek atspoguļota piegādes ķēdē, jo ātrāk mēs (kā gala patērētāji) varam cerēt saņmet kāroto pirkumu - tieši tik vienkārši!

Viens no galvenajiem izaicinājumiem šobrīd ir rast iespēju efektīvāk apkopot nepieciešamo informāciju, kura glabājas vairākās vietās, un pēc iespējas ātrāk to nodot tālāk.

Vebinārā runāsim par:
1. Kādu informāciju par produktiem vēlas saņemt klienti?
2. Ar kādiem izaicinājumiem saskaras ražotāji un vairumtirgotāji, gatavojot datus par saviem produktiem mazumtirdzniecības tīkliem vai interneta veikaliem?
3. Kādi tehnoloģiskie risinājumi pasaulē ir pieejami produktu datu pārvaldībai: block chain, vienotas datu bāzes, klientu orientēti risinājumi, u.c.

Dalībnieku ieguvumi:
Dalībnieki gūs priekštatu par globālajām tendencēm produktu datu administrēšanā, aktuālo situāciju Baltijas tirgū un iespējamiem risinājumiem, kas viņiem palīdzēs uzlabot datu sagatavošanu un ātru/efektīvu datu nodošanu ieinteresētajām pusēm - mazumtirzdneicības partneriem.

Vebināru vadīs:
Valdis Zītars, SIA TELEMA pārdošanas vadītājs Latvijā

Vebinārs pieejams tikai LTRK biedriem.
Pirms semināra saņemsiet informāciju par pieslēgumu vebināram.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Vārds, uzvārds *
Pārstāvētais uzņēmums, organizācija *
Amats *
E-pasts *
Tālruņa numurs *
Pārstāvētais uzņēmums, organizācija ir LTRK biedrs *
Kādas tēmas Jūs vēlētos dzirdēt nākamajos "LABAS PRAKSES BIZNESA SKOLA" semināros?
Kādi ir Jūsu jautājumi ekspertam par šo tēmu?
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy