2. Forum Psychoterapii Psychoz
Konferencja przeznaczona jest dla osób, które zawodowo zajmują się leczeniem oraz pomocą osobom z rozpoznaniem psychozy. W tej edycji konferencji do udziału zapraszamy również osoby studiujące (studenci psychologii, pedagogiki, medycyny) oraz osoby szkolące w psychoterapii.

Konferencja odbędzie się 20 czerwca 2016 roku, będzie miała charakter całodniowy. Miejscem konferencji będzie Uniwersytet SWPS w Katowicach, przy ul. Techników 9, 40-326 Katowice. Językiem konferencji będzie język polski.

Przed konferencją odbędą się całodniowe warsztaty prowadzone przez głównych prelegentów. Będą one prowadzone w języku angielskim. W dniu 18 czerwca (sobota) warsztat poprowadzi prof. Danielle Knafo, a 19 czerwca (niedziela) odbędzie się warsztat prowadzony przez prof. Andrew Moskowitza. Obecnie zapisy na warsztat profesor Knafo zostały już
zamknięte. Zapisy na warsztaty dokonywane są poprzez poniższy formularz wypełniany online wraz z zapisem na konferencję. Miejscem obu warsztatów będzie również Uniwersytet SWPS w Katowicach,

Aby wziąć udział w konferencji należy wypełnić poniższy formularz zgłoszeniowy oraz dokonać opłaty na poniższe konto:

Uniwersytet SWPS, ul. Chodakowska 19/31, 03-815 Warszawa,
17 1750 0009 0000 0000 1095 1089 Reiffeisen Bank Polska S.A.

Uczestnicy mają do wyboru udział w konferencji i w warsztacie w dowolnej kombinacji, co przekłada się na poniższe warianty odpłatności:

za udział w konferencji 100 zł
za udział w konferencji i jednym warsztacie 250 zł
za udział tylko w jednym warsztacie 150 złDokonując opłaty proszę podać w tytule: imię i nazwisko uczestnika oraz czego dotyczy wpłata (konferencja / warsztat Moskowitz).
Nie przewidujemy zniżek dla studentów. Członkowie ESTD (www.estd.org) mają możliwość skorzystać ze zmniejszonej opłaty za warsztat Andrew Moskowitza, która wyniesie dla nich 50 zł (zamiast 150zł). W takiej sytuacji prosimy o dodatkowe przesłanie potwierdzenia członkostwa w ESTD na adres forumpsychoterapiipsychoz@gmail.com.

W przypadku chęci rezygnacji z udziału należy przesłać informację o tym do organizatorów (forumpsychoterapiipsychoz@gmail.com). Zgłoszenie rezygnacji do 31 maja 2016 umożliwia zwrot całej wpłaconej kwoty, natomiast zgłoszenie rezygnacji po tym terminie będzie się wiązało z potrąceniem 50% wniesionej opłaty. 

Rejestracja NIE JEST potwierdzona przesłaniem maila przez organizatorów, jedynie komunikatem na końcu wypełniania formularza zgłoszeniowego.
Przeczytałem i rozumiem powyższe zasady uczestnictwa. *
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service