Chcem sa zapojiť do partnerstva s ICEJ Slovensko
Ďakujeme, že sa chceš stať partnerom ICEJ Slovensko. Podrobnosti výzvy nájdeš na konci tohto formulára.
Vyber úroveň, na ktorej sa chceš zapojiť: *
Uveď konkrétnu sumu tvojho mesačného príspevku v EUR *
Your answer
Meno *
Your answer
Priezvisko *
Your answer
Adresa vrátane PSČ *
sem ti pošleme malý darček
Your answer
Email:
uveď e-mail ktorý používaš, pre uľahčenie vzájomnej komunikácie
Your answer
Mobil:
ak preferuješ kontakt mobilom, uveď svoje číslo
Your answer
Tvoj odkaz pre nás:
sem napíš čokoľvek by si nám chcel odkázať
Your answer
Podrobná informácia pre darcov - pravidlá tejto výzvy
1. Túto výzvu vyhlasuje Medzinárodné kresťanské veľvyslanectvo Jeruzalem, pobočka na Slovensku (skrátene ICEJ Slovensko), registrované ako občianske združenie na Ministerstve vnútra, sídlo organizácie je Ševčenkova 9, 851 01 Bratislava, pridelené IČO 31788785, účet SK23 0200 0000 0012 9716 0551 je vedený vo VÚB, majiteľom účtu je uvedené občianske združenie.

2. Podľa Stanov združenia je každý, kto pošle ročne príspevok najmenej 20 € považovaný za podporujúceho člena. Podporujúci člen má právo zúčastňovať sa na valnom zhromaždení organizácie a svojou aktívnou účasťou formovať činnosť organizácie.

3. Časopis Slovo z Jeruzalema je spravodaj českej a slovenskej pobočky ICEJ, vychádza 4-krát ročne v českom jazyku a je zasielaný poštou na adresu podporujúceho člena. Zasielame ho automaticky každému podporujúcemu členovi, pokiaľ si vyslovene nepraje jeho zasielanie. Ak sa v rámci tejto výzvy zaviažete k príspevku napr. 3 € mesačne, časopis vám začneme posielať až potom, keď celková suma Vášho daru dosiahne v kalendárnom roku výšku 20 €.

4. Každému, kto sa zapojí do tejto výzvy, zašleme ako poďakovanie darček. Darček sa líši podľa výšky príspevku. Pre každú zo štyroch úrovní (zvestovateľ prírastku, rozsievač požehnania, vyslanec hojnosti, budovateľ dedičstva) je iný typ daru. Typ daru sa môže v priebehu času meniť. Aktuálne vám posielame tieto darčeky: odznak s vlajkou Izrael+Slovensko, guľôčkové pero s logom ICEJ, DVD s dokumentom „Jeruzalem mesto zmluvy“ a knihu s tematikou Izrael/židovstvo, pričom toto poradie súhlasí s poradím vymenovaných úrovní.

5. Záväzok pre podporu je z vašej strany dobrovoľný, uvítame však, ak v ňom zotrváte aspoň 12 po sebe nasledujúcich kalendárnych mesiacov. Toto obdobie je pre nás dôležité z hľadiska plánovania našich výdavkov. Rozumieme, že vo vašom živote môžu nastať situácie, keď nebudete môcť naďalej pokračovať v záväzku, o čom nás prosím informujte a my to s pochopením prijmeme.

6. Táto výzva je primárne zameraná na pravidelné mesačné príspevky. Rozumieme tomu, že niektorí budú chcieť prispieť jednorazovo alebo nepravidelne. Aj v takom prípade by sme vás radi potešili niektorým z uvedených darčekov. Budeme sa riadiť týmito pravidlami: a) napíšete nám o tomto rozhodnutí pri poslaní návratky; b) pri jednorazovom dare od 20 – 83,99 € vám zašleme odznak, pri dare od 84 € do 143,99 vám zašleme pero, pri dare od 144 do 203,99 € vám zašleme DVD Jeruzalem mesto zmluvy a pri dare 204 € a viac vám zašleme knihu. Súčasne vás zaradíme medzi príjemcov časopisu Slovo z Jeruzalema.

7. Ak už ste naším podporujúcim členom a posielate jednorazovo členské, chceme vám poďakovať za doterajšiu podporu. Ak sa rozhodnete prejsť na pravidelné mesačné platby, vyplňte prosím tento formulár a odošlite ho. Dáte nám tak vedieť, že chcete prispievať pravidelne. Variabilný symbol k platbe uveďte 199 – kde je najviac potrebné. A samozrejme, pošleme vám jeden z darčekov, podľa úrovne zapojenia sa.

Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google.