Regionalne Przeglądy Orkiestr OSP
Zgłoszenie strażackiej orkiestry do uczestnictwa w XXVI Regionalnych Przeglądach Orkiestr OSP organizowanych przez Związek OSP RP w 2020 roku. Uprawnione do udziału w przeglądach są orkiestry wyłonione przez struktury wojewódzkie Związku OSP RP (wojewódzkie konkursy orkiestr).

Przeglądy regionalne w 2020 roku odbędą się w miastach: Polanica-Zdrój, Połczyn-Zdrój, Wąbrzeźno, Daleszyce, Ciechanów oraz Lidzbark (Welski).Wybór miejsca przeglądu zależy od Orkiestry.

Zgłoszenie, w formie wypełnienia niniejszego formularza, przyjmowane jest najpóźniej 30 dni przed datą przeglądu, w którym chce uczestniczyć Orkiestra. Do tego dnia można modyfikować swoje zgłoszenie. Zgłoszenie do ostatniego przeglądu w tegorocznej edycji (Daleszyce) przyjmowane jest najpóźniej do dnia 25 maja 2020 roku. Planowana maksymalna liczba orkiestr uczestniczących w jednym przeglądzie - 10. Decyduje kolejność zgłoszenia.

Przeglądy są jednodniowe i odbywać się będą w ramach godzinowych 10:00-18:00 w zależności od ilości uczestników (Orkiestr). Harmonogram spotkania obejmuje: odprawę dyrygentów i choreografów, przemarsz orkiestr ulicami miasta-gospodarza (odległość do 1000 m) z oceną gry w marszu, występy konkursowe (3 utwory muzyczne w tym minimum 1 utwór kompozytora polskiego, wspólne wykonanie utworów, pokazy parady marszowej.

Dojazd uczestników we własnym zakresie. Organizatorzy zapewniają obiad dla wszystkich zgłoszonych uczestników.

W razie pytań prosimy o kontakt z Moniką Kajzer - pracownikiem Działu Programowego ZG ZOSP RP: (m.in. sprawy organizacyjne i formalne), tel. 512 577 181 e-mail ps@zosprp.org.pl
Email address *
Zgłoszenie do udziału w XXVI Regionalnym Przeglądzie Orkiestr OSP *
Wybór miejsca przeglądu
Regionalne Przeglądy Orkiestr OSP - edycja 2020
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy