Fikret Yüksel Foundation Gönüllü Formu-Volunteer Form
Fikret Yüksel Vakfı Eğitime destek vermek amacıyla kurulmuş kar amacı gütmeyen bir kuruluştur.
Öncelikli hedefimiz FRC'yi (FIRST Robotics Competition) Türkiye'ye taşıyarak daha fazla öğrenciye imkan sağlamak.
Etkinliklerimiz Gönüllü ve Sponsorlar'ın desteğiyle düzenlenmektedir.
Siz de öğrencilerin Bilim ve Teknolojiye olan ilgilisi arttırmak ve daha fazla öğrenciye ilham vermek için yaptığımı çalışmalara destek verin. Gönüllümüz olun!

The Fikret Yüksel Foundation is a non-profit organization, established to support education.
Our first priority is providing more opportunity to students by starting an FRC event (FIRST Robotics Competition) in Turkey.
Our events are run by our volunteers with the support of our sponsors.
To increase students' interest in science and technology and to support our work, Volunteer with us!
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Kişisel Verilerin Korunması *Kişisel Verilen Korunması Hakkında 07.04.2016 tarihinde Resmi Gazetede yayınlanarak yürürlüğe giren 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“Kanun”) kapsamında Fikret Yüksel Vakfı'olarak "Veri Sorumlusu" sıfatına sahip olup, bu sıfatın gerektirdiği yükümlülükleri yerine getirmek için gerekli uyum çalışmalarını gerçekleştirmekteyiz. Bu çerçevede kişisel verileriniz işbu Kanun çerçevesinde Fikret Yüksel Vakfı tarafından muhafaza edilip, vermiş olduğunuz onay çerçevesinde işlenecektir. Kişisel Verileriniz Fikret Yüksel Vakfı'na ilişkin tanıtım ve bilgilendirme amaçlı iletişimleri gerçekleştirmek, istatistiki bilgi toplamak ve derlemek ve çalışmalarımızı geliştirmek amaçlarıyla tarafımızca kullanılabilecektir.Bu kapsamda dilediğiniz zaman Kanunun 11. maddesi kapsamında Veri Sorumlusu olan Vakfımıza başvurarak aşağıda belirtilen hakları kullanabilirsiniz. Buna göre kişisel verisi işlenen tüm şahıslar; · Kendisine ait kişisel verilerin işlenip işlenmediğini öğrenme,· İşlenen kişisel verileri varsa bunlara ilişkin bilgi talep etme,· Kişisel verilerin işlenme amacını ve bu verilerin amaca uygun kullanılıp kullanılmadığını öğrenme,· Kişisel verilerinin aktarıldığı üçüncü kişileri bilme, kişisel verilerindeki hataların düzeltilmesini ve eğer aktarım yapılmışsa ilgili üçüncü kişiden bu düzeltmenin istenmesini talep etme,· Kişisel verilerin işlenmesini gerektiren sebeplerin ortadan kalkması halinde bu verilerin silinmesini, yok edilmesini ya da anonim hale getirilmesini isteme ve eğer aktarım yapılmışsa bu talebin aktarılan üçüncü kişiye iletilmesini isteme,· İşlenen verilerin neticesinde kişi ile ilintili olumsuz bir sonuç çıkmasına itiraz etme,· Kanun’a aykırı veri işleme nedeniyle zararının ortaya çıkması halinde zararını yasalar çerçevesinde talep etme, haklarına sahiptirler.Yukarıda sayılan bu talepleriniz için, internet sitemiz üzerinde bulunan İletişim Formunu (https://www.fikretyukselfoundation.com/bize-ulasin) doldurarak Vakfımıza iletebilirsiniz. *
Required
Next
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Fikret Yüksel Foundation. Report Abuse