Seminārs: VID pārbaudes un nodokļu strīdi - klātienes pasākuma apmeklējuma pieteikums
31. maijā 2022 10:00 - 12:00

Šoreiz pasākumu piedāvājam arī apmeklēt klātienē, mūsu birojā - Kr.Valdemāra ielā 21.
Klātienes vietu apmeklējuma skaits ir ierobežots - max 25 personas - līdz ar to apstiprināt ierašanos varēsim tikai tiem, kuri pirmie pieteiksies.

Sorainen aktīvie klienti (sabiedrības un organizācijas, kuras izmantojušas Sorainen juridiskos un nodokļu pakalpojumus pēdējo 2 gadu laikā) tiek aicināti piedalīties seminārā bez maksas (viens pārstāvis). Dalības maksa pārējiem interesentiem – 75 EUR + PVN.

Ja šajā laikā Jums nav iespējams pasākumu apmeklēt klātienē - tad protams ir iespēja arī piedalīties attālinātā versijā.

Plašāku informāciju par pasākumu un iespēju reģistrēties neklātienes reģistrācijai iespējams atrast mūsu mājas lapā šeit: https://www.sorainen.com/lv/pasakumi/vebinars-vid-parbaudes-un-nodoklu-stridi/


Sign in to Google to save your progress. Learn more
Vārds, Uzvārds *
E-pasta adrese *
Uzņēmums: *
Amats: *
Telefona nr.
Manis pārstāvētais uzņēmums ir izmantojis Sorainen juridiskos un nodokļu pakalpojumus pēdējo 2 gadu laikā *
Uzdot jautājumu lektoriem:
Vai vēlaties turpmāk saņemt Sorainen ziņu jaunumus un ielūgumus uz mūsu turpmākajiem pasākumiem? Detalizētāka informācija par to, kā mēs izmantojam jūsu kontaktinformāciju un citu informāciju, kas sniegta šādai saziņai, kā arī jūsu tiesības un citu informāciju mūsu mārketinga politikā, ir pieejama šeit: https://www.sorainen.com/lv/juridiskie-pazinojumi/#marketinga-politika *
Papildus jautājumi/komentāri:
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy