Triduum Paschalne w formie rekolekcji 2020 - Nysa
Formularz zapisów na rekolekcje Ruchu Światło-Życie Archidiecezji Wrocławskiej.
Email address *
Ważne informacje - przeczytaj, zanim przejdziesz dalej!
W formularzu zapisów poprosimy Was o kilka informacji, które pozwolą nam prawidłowo zająć się Waszym zgłoszeniem. Dane te zbierane są i przetwarzane wyłącznie na potrzeby procesu zapisów na rekolekcje Ruchu i wszystkie dane, które są wymagane w tym formularzu, są niezbędne do prawidłowego przeprowadzenia procesu zapisów.
W każdej chwili możesz zrezygnować z wypełniania w/w formularza, a także przysługuje Ci prawo do późniejszej zmiany lub usunięcia tych danych.

Dane wprowadzone w tym formularzu będą do dyspozycji Diecezjalnej Diakoni Oaz Rekolekcyjnych Ruchu Światło-Życie Archidiecezji Wrocławskiej (email: dor@wroclaw.oaza.pl). Jeśli nie wyrażasz na to zgody, zrezygnuj z wypełniania tego formularza.
Triduum Paschalne - Nysa
Termin rekolekcji: 09-12.04.2020
(od obiadu w Wielki Czwartek do nieszporów w Niedzielę Wielkanocną)

BARDZO WAŻNE:

Triduum Paschalne w formie rekolekcji ma swoją dynamikę i swój program. Oznacza to, że rekolekcje należy przeżyć we wspólnocie od początku do końca, tj. od Wielkiego Czwartku (ok 15:00) do nieszporów Niedzieli Zmartwychwstania (ok. 16:00). Nie przewiduje się możliwości wcześniejszego wyjazdu w Niedzielę Wielkanocną. Dlatego prosimy, abyście zapisując się na te rekolekcje robili to z pełną świadomością, tego, że akceptujecie powyższe warunki - zwłaszcza dotyczące momentu zakończenia rekolekcji.

Informacja dla rodzin z dziećmi:
Na tych rekolekcjach zasadniczo nie ma przewidzianej posługi stałej diakonii wychowawczej. Oznacza to, że przez większość czasu (w szczególności w czasie nabożeństw i liturgii) dzieci są pod Waszą opieką. W kilku momentach tych rekolekcji postaramy się zorganizować dzieciom osobne zajęcia, jednak będzie to forma tylko doraźna i z uwagi na ograniczony do minimum zespół diakoni rekolekcji - tylko dla dzieci, które chętnie będą chciały wziąć w tym udział. W razie wątpliwości prosimy o kontakt z nami przed zapisaniem się na rekolekcje (Marta: 501652764, Rafał: 501693246)


Organizatorzy: Marta i Rafał Zawierta, Diecezjalna Diakonia Oaz Rekolekcyjnych
Rekolekcje poprowadzi: ks. Adam Kwaśniewski
Koszt rekolekcji
Osoba dorosła - 270 zł
Dzieci poniżej 2 roku życia - urodzone po 13.04.2017 - gratis
Dzieci między 2 a 9 rokiem życia - urodzone między 13.04.2011 a 12.04.2017 - 135 zł
Dzieci powyżej 9 roku życia - urodzone przed 12.04.2011 - 270 zł

Dla dużych rodzin (troje dzieci i więcej) ze starszymi dziećmi jest możliwość niewielkiej negocjacji cen w ośrodku. Jeśli pieniądze mają być przeszkodą w pojechaniu na te rekolekcje, prosimy napiszcie o tym w formularzu (na końcu formularza jest stosowne miejsce).
Gałąź Ruchu *
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy