KSIĄŻKA ZA WOREK ŚMIECI_16.09.2023
  • wypełnienie jednego formularza oznacza zgłoszenie na akcję jednej pełnoletniej osoby;
  • ze względu na limitowaną pulę książek nie przyjmujemy zgłoszeń grupowych;
  • rejestracja obowiązuje tylko osoby dorosłe;
  • osoby niepełnoletnie mogą brać udział w akcji bez rejestracji, ale tylko pod opieką dorosłych rodziców lub opiekunów;
  • pozostałe szczegóły znajdziesz w załączonym w formularzu regulaminie akcji.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
KSIĄŻKA ZA WOREK ŚMIECI_KRAKÓW
OPIS WYDARZENIA
IDEA AKCJI
Chcemy zachęcić mieszkańców Krakowa do wspólnego działania na rzecz środowiska, a także do czytania książek. Dlatego wspólnie ruszymy w teren, by posprzątać te miejsca, które wymagają naszej interwencji. Na zarejestrowanych uczestników czekają książki!

CZY KAŻDY OTRZYMA KSIĄŻKĘ?
Na uczestników akcji w Kwakowie czeka 50 książek. Otrzymają je Ci, którzy jako pierwsi wypełnią formularz rejestracyjny, a w dniu wydarzenia wezmą udział we wspólnym sprzątaniu. 

CZY NA AKCJĘ MOGĘ PRZYJŚĆ Z DZIECKIEM?
Osoby niepełnoletnie mogą brać udział w akcji wyłącznie pod opieką rodziców lub opiekunów prawnych. Nie musisz rejestrować udziału dzieci w wydarzeniu. Dla maluchów przewidujemy dodatkową, limitowaną pulę książek.

GDZIE I KIEDY SIĘ SPOTYKAMY?
W Krakowie będziemy sprzątać okolice lotniska Rakowice-Czyżyny. Spotkamy się w sobotę, 16 września 2023, o godz. 10.00, na parkingu przy ul. Ernesta Ciesielewskiego 17. Dokładną lokalizację punktu zbiórki uczestników akcji w Krakowie znajdziesz tutaj: https://goo.gl/maps/T3oFewevcjWt4frd8 

KOORDYNATORZY AKCJI
W punkcie zbiórki uczestników spotkasz naszych koordynatorów. Po przybyciu na miejsce zgłoś im swoją obecność. Koordynatorzy wręczą Ci worki i rękawice, a kiedy zbiorą się wszyscy uczestnicy - przekażą dalsze instrukcje.

SPONSOR I PARTNER OGÓLNOPOLSKI AKCJI
XXI edycja akcji odbywa się dzięki wsparciu Partnera Strategicznego - ASEKOL PL, Organizacja Odzysku Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego i Organizacja Odzysku Opakowań S.A.

PARTNER LOKALNY AKCJI
Wsparcie akcji oraz odbiór śmieci zapewnia Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania Sp. z o.o. w Krakowie. 
Imię i nazwisko *

Czy jesteś pełnoletni?
* Zgodnie z regulaminem tylko osoby pełnoletnie mogą rejestrować swój udział w akcji. Formularze wypełniane przez osoby niepełnoletnie będą automatycznie usuwane.

*
Required

Czy zapoznałeś się i akceptujesz regulamin akcji „Książka za worek śmieci"?  W regulaminie znajdziesz wiele odpowiedzi na Twoje pytania i wątpliwości. * W przypadku wybrania odpowiedzi "NIE" Twój formularz zostanie automatycznie usunięty.

*
Required

Czy zapoznałeś się i akceptujesz RODO? W przypadku wybrania odpowiedzi "NIE" Twój formularz zostanie usunięty.

*
Required
POTWIERDZENIE REJESTRACJI

Dziękujemy za rejestrację udziału w akcji "Książka za worek śmieci".  Po kliknięciu przycisku "PRZEŚLIJ" otrzymasz mail z potwierdzeniem udziału i kopią Twojego formularza. Mail generowany jest automatycznie. 

Na kilka dni przed akcją wyślemy Ci dodatkowo mail przypominający o nadchodzącym wydarzeniu. Dziękujemy i do zobaczenia 16.09.2023.

Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy