Přihláška na ASU SUMMER CAMP 2019
ASU SUMMER CAMP je určen pro všechny od 8 let (příměstský tábor od 5 let), kteří rádi tancují nebo si jen chtějí zpestřit prázdniny něčím novým.

o Přímestský tábor // 15. – 19. 7. 2019 // Sokolovna Vsetín // pro děti od 5 do 10 let (začátečníci a pokročilí)
o ASU SUMMER CAMP I. // 24. – 29. 7. 2019 // Chata Kyčerka // pro oddělení V1, V23, HVK a Mamaritas
o ASU SUMMER CAMP II. // 3. - 9. 8. 2019 // Horská chata Karolinka // pro děti od 8 let pro všechna ostatní oddělení

Pokud se rozhodnete ASU SUMMER CAMPu zúčastnit, prosíme o včasné přihlášení, protože POČET MÍST JE OMEZEN!
.
.
.
Jak se přihlásit na ASU SUMMER CAMP (Smluvní podmínky)

1) Zarezervujte si své místo prostřednictvím tohoto internetového formuláře. Nejpozději do týdne Vám přijde potvrzení o přijetí rezervace a pokyny k platbě. Pokud byste měli problém s vyplněním přihlášky nebo vám nedorazily pokyny, tak nás prosím kontaktujte na tel. 603596612 Radka Navrátilová

2) Zaplatit zálohu 500 Kč, popř. celou cenu pobytu, a to nejpozději do 14 dnů od doručení pokynů.

3) Pokud neobdržíme zálohu do stanoveného termínu, vaše rezervace zaniká. Doplatek je splatný nejpozději do 2. 7. 2017 stejnými způsoby jako záloha

4) Podrobné informace o pobytu obdržíte nejpozději 30. 6. 2019. Pokud Vám v tomto termínu info nedojde, kontaktujte nás na výše uvedený mail nebo telefon.

5) V ceně tábora je zahrnuto ubytování v rekreačním středisku, strava 5 x denně + pitný režim, doprava, dvou až třífázové taneční tréninky dle možností účastníků, které povedou trenéři z All Style Unit, při hezkém počasí návštěvy bazénu. V případě příměstského tábora cena obsahuje oběd, dvě svačinky, pitný režim, dozor. V ceně není zahrnuto úrazové pojištění.

6) Zruší - li rodiče pobyt dítěte více než 30 dnů před nástupem, je stornovací poplatek 15 % z celkové částky. Zruší - li rodiče pobyt dítěte v době kratší než 30 dní před nástupem, je stornovací poplatek ve výši 40 % z ceny. V případě náhlých vážných problémů (zdravotní či osobní) je možno výši storno poplatku řešit individuálně. Neomluví -li rodiče účast dítěte nejpozději v den zahájení tábora, je stornovací poplatek 100% z ceny. Onemocní - li dítě, řeší se výše storno poplatku individuálně.

Ze kterého města jsi? *
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service