BohaterON w Twojej Szkole 2022 | SPRAWOZDANIE


Nauczycielu,

po przeprowadzeniu zajęć w ramach projektu BohaterON w Twojej Szkole 2022 przyszedł czas na podsumowanie.

Prosimy o dokładne wypełnienie formularza. Wypełnienie elektronicznego sprawozdania jest niezbędne do otrzymania dyplomu uczestnictwa dla placówki i zaświadczenia dla koordynatora.

❌UWAGA! Dyplomy są generowane automatycznie na podstawie danych wpisanych w formularzu. Prosimy o UWAŻNE WPISYWANIE NAZWY SZKOŁY (PEŁNA NAZWA Z MIEJSCOWOŚCIĄ) ORAZ DANYCH KOORDYNATORA (W MIANOWNIKU, BEZ LITERÓWEK).

Do sprawozdania możesz dodać załączniki, które pozwolą lepiej zobrazować zaangażowanie (Twoje i uczniów) w realizację projektu np. zdjęcia, linki do filmów itp. Pomocny w spakowaniu materiałów może okazać się https://wetransfer.com/.

Termin nadsyłania sprawozdań mija 📅 30 listopada 2022 r. o godz. 23:59.

WAŻNE! Po wypełnieniu i wysłaniu formularza otrzymasz systemowe potwierdzenie z Google, że Twoje sprawozdanie zostało wysłane poprawnie. Następną wiadomością będzie mail od naszego zespołu, który sprawdzi poprawność sprawozdania i prześle maila z informacją potwierdzającą przygotowanie dyplomu uczestnictwa.

❗ Dyplomy uczestnictwa w akcji przesyłane będą w wersji elektronicznej do samodzielnego wydruku na adres mailowy koordynatora pod koniec roku 2022❗

W razie jakichkolwiek wątpliwości, bądź problemów technicznych prosimy o kontakt:
 ☎: + 48 534 361 080 ✉: rekrutacja@bohateron.pl


Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Next
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Sensoria. Report Abuse