Вивчення потреб людей у мобільних додатках (програмах) для дозиметричних вимірювань і збору інформації про стан здоров'я та якість життя у ситуаціях радіаційного опромінення
Вітання!
Якщо Вам більше 18 років, ми запрошуємо Вас взяти участь у міжнародному опитуванні, покликаному оцінити обізнаність громадян стосовно використання мобільних пристроїв та додатків для вимірювання доз і нагромадження інформації й моніторингу стану здоров’я та самопочуття у випадку радіаційної аварії. Це опитування проводиться у рамках проекту SHAMISEN-SINGS, який здійснюється на замовлення Єврокомісії.
Участь в опитуванні передбачає анонімну відповідь на короткий опитувальник в режимі он-лайн.
Ваша участь буде неоціненною для оцінки потреб громадян в інформації та інструментах вимірювання радіації, отримання відповідей стосовно тем, які їх непокоять, бажання брати участь у моніторингу здоров’я та якості життя у випадку гіпотетичної радіаційної аварії.

Мета опитування:
Оцінити потреби та інтерес зацікавлених сторін (зокрема, представників населення) щодо участі у процесі збору даних радіаційних вимірювань, відомостей про показники здоров’я та якості життя, отриманні інформації та зворотного зв’язку щодо їхніх побоювань у разі радіаційної аварії.
Ця інформація дасть можливість розробити концепцію одного або багатьох додатків (програм), які можуть бути використані для моніторингу радіації, реєстрації інформації про пересування, даних про стан здоров’я, створити канал для передачі практичних міркувань та експертної підтримки розробки стандартів і настанов щодо створення таких додатків.

Конфіденційність та анонімність обробки даних
Цей опитувальник призначений лише для збору інформації про ставлення людей до згаданих вище додатків та рівень їх знань про такі додатки. Усі результати опитування у вигляді он-лайн інтерв’ю будуть оброблятись анонімно без будь-якого простежування особистості респондента.
Якщо Ви погоджуєтесь добровільно взяти участь в опитуванні, будь ласка, натисніть кнопку нижче і Вас буде скеровано безпосередньо до опитування.

Згода взяти участь у опитуванні
Мене було поінформовано про цілі цього дослідження та анонімну обробку його результатів. Я даю згоду на добровільну участь у опитуванні.

Згода ___ (натисніть ТАК)

Погоджуюся *
Дата ЗАПОВНЕННЯ:
MM
/
DD
/
YYYY
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of ISGlobal. Report Abuse - Terms of Service