Zgłoszenie do projektu Młodzi Technicy
Projekt skierowany jest do młodzieży chcącej nauczyć się wykorzystywać nowoczesne technologie takie jak drukarki 3D, plotery Laserowe czy maszyny CNC oraz tradycyjne rzemiosło jak stolarstwo i odlewnictwo.

Program powstał głównie z potrzeby i ruchu “Zrób to sam”, aby zaktywizować młodzież do działania w czasach, w których wszystko się kupuje, a niedziałający sprzęt zastępuje nowym. Obecnie istnieje mniejszy nacisk na umiejętności praktyczne, prace manualne i twórcze. Uczniowie uczą się głównie teorii. Modne ostatnio stają się programy pokazujące jak samodzielnie coś zrobić, jak to jest zrobione, ale społeczność tylko ogląda i wie, że można, ale nie ma miejsca, narzędzi ani też możliwości, żeby to zrobić.

Wychodząc na przeciw młodzieży w wieku 12-17 lat Stowarzyszenie FabLab Gdańsk wraz z Fundacja Orange przygotowało projekt "Młodzi Technicy", który zakłada 66 godzin praktycznych warsztatów oraz dostęp do przestrzeń warsztatu wraz ze sprzętem oraz konsultacje w wymiarze 40 godzin. Co daje łącznie ponad 100 godzin niezwykłej przygody dla młodych osób.

W projekcie weźmie udział 12 osób, które zostaną wybrane na podstawie formularza rejestracyjnego. Zapisy rozpoczną się 10 czerwca i będą zbierane do 30 czerwca br. Wybrane osoby zostaną poinformowane o wyborze najpóźniej 2 lipca.

Projekt zakończy się wykonaniem przez uczestników mini projektów końcowych oraz galą podczas której zostaną zaprezentowane projekty uczestników.

Zajęcia warsztatowe odbywać się będą w ferie w dniach 9-26 lipca 2019r. Konsultacje trwać będą do końca sierpnia

Młodzież zgłaszająca się do projektu musi uzyskać pisemną zgodę rodziców na udział w projekcie.

Plan zajęć oraz więcej informacji dostępne są na stronie https://fablab.gdansk.pl/mlodzi-technicy

Zgłoszenie uczestnika
Email *
Your answer
Imię *
Your answer
Nazwisko *
Your answer
Wiek *
Your answer
Napisz coś o Sobie, czym się zajmujesz, jakie masz pasje? *
Your answer
Jakie są Twoje oczekiwania związane z udziałem w projekcie i co chciał byś zbudować lub stworzyć *
Your answer
Rodzic
Prosimy o podanie danych opiekuna prawnego osoby zgłaszającej.
Imię i nazwisko rodzica *
Your answer
Email rodzica *
Your answer
Telefon rodzica *
Your answer
Informacje
Stowarzyszenie Fablab Gdańsk informuje, iż:
1) Administratorem danych osobowych jest Stowarzyszenie Fablab Gdańsk z siedzibą Gdańsku pod adresem: ul. Stryjewskiego 21/8, 80-625 Gdańsk
2) Dane osobowe są przetwarzane:
• w celach związanych z udziałem Pani/Pana w procesie rekrutacji do Projektu, udziałem w Projekcie i realizacją tego Projektu (art. 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia), który Stowarzyszenie Fablab Gdańsk realizuje na podstawie umowy zawartej z Fundacją Orange Polska.
• w celach archiwalnych (dowodowych) dla zabezpieczenia informacji na wypadek prawnej potrzeby wykazania faktów, co jest naszym prawnie uzasadnionym interesem (art. 6 ust. 1 lit. F Rozporządzenia),
• w celu ewentualnego ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, co jest naszym prawnie uzasadnionym interesem (art. 6 ust. 1 lit. f Rozporządzenia)
• w celach statystycznych.
3) Nie przekazujemy danych osobowych poza teren Polski.
4) Dane osobowe, będą przechowywane przez okres realizacji Projektu, czyli działań skierowanych zarówno do uczestników bieżącej edycji Projektu jak i absolwentów kolejnych edycji.
5) W związku z przetwarzaniem danych osobowych, przysługuje Pani/Panu:
a. prawo dostępu do tych danych osobowych oraz otrzymania ich kopii,
b. prawo do sprostowania tych danych,
c. prawo usunięcia danych, z zastrzeżeniem pkt. 4,
d. ograniczenia przetwarzania danych,
e. prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych,
f. prawo do przenoszenia danych,
g. prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
h. prawo cofnięcia zgody na przetwarzanie danych. Cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem,
6) W sprawach danych osobowych i realizacji praw może się Pan/Pani kontaktować z Stowarzyszeniem Fablab Gdańsk przez email: iod@sflg.pl, telefon: 509185893, lub pisemnie na adres siedziby Stowarzyszenia.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service