Fatsa Halk Eğitim Merkezi Çevrimiçi Kurs Kayıt Formu (Kesin kayıt amaçlı değildir. Yalnızca kursa ön başvurunuz yapılır. Kurs açılması durumunda SMS ile bilgilendirilerek kesin kayıtlar oluşturulacaktır)
Bu formu doldurarak merkezimize gelmenize gerek kalmadan kurslara ön kayıt olabileceksiniz. Bilgilerinizi lütfen doğru bir şekilde girin. Talepte bulunduğunuz kurs açılması durumunda formda yer alan cep telefonuna SMS bildirimi yapılacaktır. Bu nedenle cep telefonu numaranızı doğru yazdığınızdan bir kez daha emin olun. Kurs başvuruları sonrasında açılacak kurslarla ilgili toplantı yapılmakta ve bu toplantının zamanı kursiyerlere SMS yoluyla iletilmektedir. Bu toplantılara kendiniz yada bir yakınınız katılması kursla ilgili bilgilendirme ve kurs planlaması açısından önemlidir. Toplantıya katılmayanların başvuruları iptal edilecek ve kişilerin yeniden kayıt olması gerekecektir.

Katılmak istediğiniz kurs bölümünden katılmak istediğiniz kursu seçiniz. Eğer ki listede yer almayan ancak merkezimizde açılmasını istediğiniz kurs yada kursları ilgili bölüme girebilirsiniz. Kurs seçimi yapılmayan başvurular dikkate alınmayacaktır.

NOT: Kurs açılması için en az 12 kursiyer kaydı gerekmektedir. Kursların yanında yazan rakamlar kursun süresini belirtmektedir. Yeterli talep olması durumunda listede adı olmayan kurslar da açılabilmektedir. Ayrıntılı bilgi için web sitemizi ziyaret edebilir/ kurumumuza başvurabilirsiniz.
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy