Přihláška do večerních výtvarných kurzů
Večerní výtvarné kurzy se za uplynulých 14 let staly osvědčenou možností, jak se může široká veřejnost v našem městě zabývat rozvíjením svého uměleckého talentu a cítění v krásném prostření základní umělecké školy. Pro letošní rok ve spolupráci s osvědčenými lektory nabízíme následující výtvarné kurzy:

1. kurz – kurz specializace v malbě a kresbě s možností doplnění dalších technik dle zájmu uchazečů.

2. kurz – kurz s průřezovými tématy: malba, kresba, grafika, keramika, smalt, prostorová tvorba a figurativní tvorba

Večerní výtvarné kurzy jsou určeny pro zájemce ve věku od 15 do 99 let a budou probíhat ve výtvarném ateliéru v ZUŠ v počtu 20 lekcí po 3 hodinách od začátku října 2020 do června 2021. Jednotlivé termíny kurzů budou dohodnuty s účastníky kurzů po ustavení skupiny nebo skupin. Po ukončení kurzů proběhne slavnostní vernisáž s výstavou prací účastníků kurzu, která se bude konat nejspíše v prostorách ZUŠ.

Kurzovné pro jednoho účastníka činí 3.300,- Kč. Kurzovné se hraní převodem na účet po úvodní schůzce, kde účastníci dostanou informace o platbě kurzovného. Termín úvodní schůzky je úterý 22. září 2020 od 17 hodin ve výtvarném ateliéru ZUŠ ve 3. patře.
Email address *
Jméno a příjmení *
Telefonní kontakt *
Preferuji z nabízených kurzů: *
Podle počtu přihlášených účastníků pak bude rozhodnuto o náplni jednoho nebo více samostatných kurzů. Minimální počet účastníků na jeden kurz je 7 zájemců.
Rok narození: *
Vaše očekávání od kurzu:
Pokud chcete, napište s jakým očekáváním do kurzu vstupujete :-)
Vaše dosavadní výtvarné zkušenosti a dovednosti
Pokud chcete, můžete uvést :-)
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of ZUŠ Frenštát p. R.. Report Abuse