Wakacyjne warsztaty z LEGO robotyki oraz architektury dla dzieci! ROBO STUDIO 2020
Zapraszamy dzieci w wieku 6-12 lat na 4-dniowe warsztaty. Spróbujemy przenieść się w przestrzeń kosmiczną , cofniemy się do prehistorii poznając świat dinozaurów oraz wybierzemy się śladami bohaterów, budując wojskowe pojazdy.
LEGO ROBOTYKA: KOSMICZNA MISJA oraz WOJSKOWE POJAZDY są dostosowane do dzieci 6-12 lat. Natomiast na ŚWIAT DINOZAURÓW zapraszamy tylko grupę młodszą: 6-9 lat.
Warsztaty trwają: codziennie 120 minut (4 dni), odbywają się w Sosnowcu - w Klubie Kiepury , ul.Będzińska 65. Koszt 160 zł/ za dziecko- za cztery dni. Drugie dziecko: 140 zł. Istnieje możliwość zapisania dziecka na pojedynczy dzień warsztatów (koszt 45 zł/ jedne zajęcia).

ARCHITEKTURA: BUDUJEMY MIASTO- warsztaty plastyczno- konstruktorskie dla dzieci w wieku 6-10 lat. Z kartonów, pudełek , pianek i innych materiałów dzieci przez 3 dni będą tworzyć wielką makietę miasta, poznając przy tym podstawowe pojęcia z dziedziny urbanistyki .
Warsztaty trwają: codziennie 120 min ( 3 dni). Koszt 120 zł/ za dziecko- za trzy dni. Drugie dziecko: 100 zł. Istnieje możliwość zapisania dziecka na pojedynczy dzień warsztatów (koszt 45 zł/ jedne zajęcia).

Wybierz interesujący Cię termin warsztatów- wkrótce odezwiemy się do Ciebie!
Uwaga: warsztaty w danym terminie odbędą się pod warunkiem zebrania chętnych (min 6 osób).
W razie pytań prosimy o kontakt:
biuro@robostudio.pl
tel 696 020 429
Imię i nazwisko dziecka *
Imię i nazwisko rodzica/opiekuna *
data urodzenia dziecka *
MM
/
DD
/
YYYY
telefon kontaktowy *
adres e-mail *
Miejski KLUB Kiepury w Sosnowcu, ul.Będzińska 65 . Zajęcia z LEGO robotyki (maksymalnie 8 osób w grupie!). Koszt 160 zł/ za 4 dni. Lub 45 zł/ za pojedynczy dzień.
Zajęcia z architektury dla dzieci: BUDUJEMY MIASTO. Warsztaty dla dzieci w wieku 6-10 lat (plastyczno- konstruktorskie). Koszt 120 zł/ za 3 dni.
UWAGI, PYTANIA
Zgoda na przetwarzanie danych osobowych *
Required
Zgoda na wysyłanie oferty edukacyjnej ROBO STUDIO
KLIKNIJ "SUBMIT" NA SAMYM DOLE. DZIĘKUJEMY!
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy