Turniej Wiedzy Aplikanta 2020

Samorząd Aplikantów Adwokackich Izby Warszawskiej zaprasza do udziału w TURNIEJU WIEDZY APLIKANTA, którego Finał zostanie rozstrzygnięty podczas Jubileuszowego X Karnawałowego Balu Aplikantów (w dniu 8 lutego 2020).

Partnerem merytorycznym Turnieju Wiedzy Aplikanta i fundatorem NAGRÓD (atrakcyjnych zestawów komentarzy) jest Wydawnictwo C.H. BECK

ELIMINACJE:
20 stycznia (poniedziałek) o godz. 18:00 w Sali Klubowej w siedzibie Okręgowej Rady Adwokackiej, przy al. Ujazdowskich 49 w Warszawie.

Udział w Turnieju mogą brać aplikanci wszystkich trzech lat aplikacji ze wszystkich Izb adwokackich w Polsce, występując w DRUŻYNACH DWUOSOBOWYCH.

W odpowiedzi na przesłanie poniższego formularza zgłoszeniowego otrzymacie zwrotną wiadomość e-mail z informacjami organizacyjnymi.

PYTANIA konkursowe będą obejmować przedmioty objęte programem szkolenia aplikantów adwokackich:

Pytania w Eliminacjach będą pytaniami zamkniętymi z jedną prawidłową odpowiedzią. Odpowiedzi będą udzielane drużynowo. Do finału przejdą 3 drużyny z największą liczbą punktów, które jednocześnie zachowają co najmniej jedno "życie".

Pytania w Finale będą pytaniami "tak / nie", na pierwszą pulę pytań odpowiadać będzie pierwsza osoba z drużyny, na drugą partię pytań będzie odpowiadać druga osoba z pary.
Zwycięża ta drużyna, która udzieli najwięcej poprawnych odpowiedzi we wskazanym czasie.

Szczegółowe zasady Turnieju znajdują się w REGULAMINIE - dostępnym na stronie Okręgowej Rady Adwokackiej oraz w formularzu.

W jury Finału Turnieju Wiedzy Aplikantów zasiądą:
adw. Dorota Kulińska, Kierownik Szkolenia Aplikantów Adwokackich - Przewodnicząca Jury
adw. Andrzej Orliński, Wicedziekan ORA
adw. Marta Tomkiewicz, Opiekun 1 roku aplikacji
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy