«Україна-Індонезія: можливості ділової співпраці» Online business conference "PROSPECTS OF COOPERATION: UKRAINE -INDONESIA "

Серія вебінарів: «Україна-Індонезія: можливості ділової співпраці» Online business conference "PROSPECTS OF COOPERATION: UKRAINE -INDONESIA"

Дати повідомимо згодом - серпень 2022.

РЕЄСТРАЦІЯ https://forms.gle/twJAxzcmrnZAP24G7 (натиснути для відкриття реєстраційної форми)

Організаторами форуму виступають Торгово-промислова палата України та Індонезійська торгово-промислова палата. Форум відбудеться за активної підтримки Посольств обох країн.

Програма передбачає роботу в трьох секціях, а саме транспортно-логістичні питання, сільське господарство та продовольчий сектор, а також енергетика.


Формат заходу – онлайн.


Мова – англійська.

Від індонезійської сторони участь у форумі братимуть офіційні та ділові кола.Детальний список індонезійських компаній буде опрелюднено найближчим часом.

Учасникам форуму надаватимуться корисні інформаційні матеріали про особливості торговельного та інвестиційного співробітництва з Індонезією

Контактні особи в ТПП України: Анна Любима тел.: +380955466509, email: dept.ier@gmail.com, Валерія Забашта +380503664997, valeryz.2393@gmail.com.

З питань акредитації преси прохання звертатися ел. поштою: press@ucci.org.ua   

 

Індонезія є найбільшою економікою в Південно-Східній Азії та членом Великої двадцятки (G20).
Основними експортними товарами Індонезії є: каучук, текстильні товари, пальмова олія та її похідні, какао та кава, тропічні фрукти, риба та морепродукти, меблі та товари лісового господарства, а також різні готові та упаковані продукти харчування. Індонезія потребує українських зернових, молочних продуктів та ягід, органічної продукції, зернобобових культур. Також острів Балі є найпопулярнішим напрямком в країні серед українських туристів. Двосторонній товарообіг між Україною та Індонезією 2021 року перевищив 1,01 млрд дол. США.

 

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Next
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy