Chceš spolupracovať so Slniečkom ?

Zdravíme,
ak si si otvoril/a tento online dokument, tak zjavne hľadáš príležitosť pre spoluprácu so Slniečkom ... a to pri príprave a realizácii animačných programov a zabezpečovaní detskej rekreácie a to napr. v školách v prírode (ŠvP), v letných táboroch (LT), školských výletoch, lyžiarskych a plaveckých výcvikoch, pri rodinných alebo firemných akciách a pd.

Máme pre Teba PONUKU pracovať na týchto pozíciach:

A - animátor, vedúci oddielu
B - zdravotník
C - hlavný vedúci animátorov
D - technický asistent
E - inštruktor / tréner
F - delegát

  Captionless Image

  Registrácia záujemcu

  Ak máš seriózny záujem o spoluprácu s nami a spĺňaš všeobecné aj špeci-požiadavky, ktoré vyplývajú z konkrétnej pozície (uvedené nižšie), neváhaj a zaregistruj sa čo najskôr = vyplň online formulár TU: http://goo.gl/forms/lTbEBhJEDX Registračný formulár je k dispozícii 3 manažérom = koordinátorom a lídrom animačných tímov jednotlivých stredísk detskej rekreácie.

  Captionless Image

  Platové podmienky

  CK Slniečko hradí anmátorovi / zdravotníkovi denne 5 x stravu a ubytovanie (vo výške cca 15,- € na deň) + vypláca finančnú odmenu (závisí od pozície, skúseností a splnení podmienok). Podrobné platové podmienky budú zverejnené záujemcom pri osobnom pohovore.

  Kontakt

  Pre viac informácii o podmienkach spolupráce kontaktuj personálneho referenta: cedo@ckslniecko.sk

  Doplňujúce informácie

  Informácie o jednotlivých Školách v prírode, letných táboroch a ďalších podujatiach nájdeš na našej webovej stránke: www.ckslniecko.sk Počet detí / mladých v skupine, za ktorých má vedúci pri LT 24-hodinovú zodpovednosť, je 12 až 15. (Na turnusoch ŠvP - len počas programu: od 14:00 do 21:00 h.) Ak spĺňaš vyššie uvedené požiadavky a vyhovujú ti podmienky, zaregistruj sa tu: http://goo.gl/forms/lTbEBhJEDX Veľa zdaru Ti praje tím slniečkových manažérov (Juro, Horčica, Cedo a Rastin)

  Captionless Image