Nice Letter Studio - rejestracja na warsztaty kaligraficzne w Warszawie
Serdecznie zapraszamy do wypełnienia zgłoszenia na wybrane kursy kaligrafii. W odpowiedzi na zgłoszenie otrzymają Państwo maila z potwierdzeniem rejestracji oraz z informacją dotyczącą sposobu płatności.
Przypominamy, że wypełnienie formularza nie jest równoznaczne z rezerwacją miejsca na kursie, zależy nam na komfortowych warunkach pracy i indywidualnym podejściu do każdego
z uczestników, dlatego liczba miejsc jest bardzo ograniczona.
Email address *
Nazwisko *
Your answer
Imię *
Your answer
Numer telefonu *
Your answer
WYBÓR WARSZTATÓW
Chciałabym/chciałbym wziąć udział w warsztatach sobotnich: Cykl kaligrafii HISTORYCZNEJ / Soboty 10:00 - 14:00 (150zł/4h)
Chciałabym/chciałbym wziąć udział w sobotnich warsztatach TEMATYCZNYCH (175zł/4h):
Jeśli jesteś zainteresowany warsztatami, ale terminy Ci nie pasują - napisz nam, który kurs Cię interesuje, a my postaramy znaleźć się dla Ciebie kolejne terminy!
Your answer
INFORMACJE DODATKOWE
Tych kilka informacji, pozwoli nam się lepiej przygotować na Twoje przybycie :)
Przedział wiekowy *
Czy jesteś studentem? *
Czy masz doświadczenie w kaligrafii? *
Która dłoń jest Twoją dłonią wiodącą? *
Czy masz może do nas jakieś dodatkowe pytania/uwagi?
Your answer
Bardzo dziękujemy za wypełnienie formularza, odezwiemy się do Ciebie jak tylko odłożymy pióro i usiądziemy do komputera :) Do zobaczenia!
Zespół Nice Letter Studio
Obowiązek informacyjny
Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy, o przetwarzanych danych osobowych:
- administratorem danych osobowych jest Nice Letter Studio z siedzibą w Warszawie;
- dane osobowe przetwarzane będą w celu prowadzenia korespondencji oraz prowadzenia innych działań związanych z organizacją warsztatów – zgodnie z art. 6 ust 1 lit b) wspomnianego Rozporządzenia, możemy również informować Państwa o innych naszych ofertach szkoleniowych, działając na podstawie art. 6 ust 1lit f) RODO.
- dane osobowe będą przechowywane do czasu odwołania zgody;
- posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem;
- do przechowywanych danych mogą mieć dostęp nasze podmioty przetwarzające np. firmy: prawnicza, informatyczna, biuro rachunkowe;
- mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawo do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.
- podanie danych osobowych jest warunkiem umownym. Są Państwo zobowiązani do ich podania a konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak zawarcia umowy.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy