Bleší trh na Zámku v Polné REGISTRACE PRODEJCŮ
Termín konání blešího trhu je vždy první neděli v květnu a první neděli v říjnu.
Příprava prodejců na místě 12.00 - 14.00 hod., samotný prodej 14.00 - 17.00 hod.

Registrace je online pouze přes tento formulář. Platba předem převodem na účet, pokyny k platbě vám budou zaslány po vyplnění registračního formuláře v nejbližší době na váš e-mail. Formuláře zpracováváme ručně, takže to může trvat i několik dní.

UJEDNÁNÍ - PODMÍNKY: Pořadatelé prodávajícím poskytují pouze zázemí - prodejní plochu, všechny právní vztahy vznikají nezávisle na pořadatelích mezi prodávajícím a kupujícím. Na bleším trhu není dovoleno prodávat: čistě komerční sortiment, živá zvířata, zbraně a střelivo, jedy, léky, návykové-omamné, chemicky nebezpečné látky, finanční produkty, služby, průmyslové potraviny a potraviny bez udání původu (dovoleno naopak plody ze zahrádky atd.), zboží podporující rasistické smýšlení. Výčet není kompletní, pořadatel si vyhrazuje právo na neposkytnutí místa prodávajícímu či vykázání v den konání akce a to bez možnosti odvolání a udání důvodu. V případě nedostavení se registrovaného prodejce na místo do 13.30 hod., jeho placené místo propadá a je automaticky nabídnuto dalším prodejcům na místě.

UPOZORNĚNÍ: Původní a jediná myšlenka akce je dát druhou šanci použitým věcem, přebytkům z domácnosti, starožitnostem, sběratelským a raritním věcem. Na akci je tudíž striktně zakázán prodej komerčního zboží, akce není prezentační, tržnice, jarmark ani řemeslný trh. Pořadatel si vyhrazuje právo na vykázání prodejce vykázání v den konání akce a to bez možnosti odvolání, udání důvodu či náhrady škody.

Na jaký bleší trh se registrujete? *
Jméno a Přijmení *
Your answer
Bydliště *
Your answer
Email *
Your answer
Telefonní kontakt *
Your answer
Kolik stolů budete potřebovat? *
Stůl je velikostí plochy 1x1 m (Cena jednoho stolu je 50,- Kč)
Jaké zboží budete prodávat *
Your answer
Poznámka
Your answer
Souhlasím s pravidly registrace a prodeje *
Required
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms