Реєстрація на навчальну програму Be Tech. Client Focus Strategy. Другий набір

Раді повідомити, що в Україні стартує новий амбітний проект - Центр розвитку технологічних компаній за підтримки K.Fund.

За зверненням Центру, Києво-Могилянська бізнес-школа розробила тримодульну навчальну програму, основною метою якої є відбір та якісна підготовка майбутніх резидентів проекту.

Фундаментальна ідея проекту - технологічні продукти, як основа майбутніх змін. Тому коли говорити про майбутнє нашої країни, то формування екосистеми для технологічних компаній сьогодні гідне найбільшої уваги. Створення та розвиток середовища взаємодії для компаній-розробників - це бажання змінювати та право помилятися.

Успішне проходження навчальної програми є головною умовою набуття статусу резидента Центру.

Умови вступу
На програму зараховуються потенційні резиденти Центру. Малі та середні IT та технологічні компанії, котрі відповідають наступним критеріям:
1. Технологічність
2. Власники мають амбіції до масштабування та значного зростання компанії.
3. Над проектом працює сформована команда / команда сформується у найближчий час.

Потрібно заповнити аплікаційну форму та пройти співбесіду з менеджером програми.
K.Fund компенсовує 70% вартості навчання для всіх зарахованих на програму

Для кого?
Власники та керівники українських технологічних компаній на ранніх стадіях їх створення
Потенційні резиденти Центру розвитку технологічних компаній

Що учасники здобувають на виході?
- Цілісне розуміння процесу перетворення ідей в системний бізнес.
- Перевірка гіпотез стосовно клієнта та пропозиції цінності для нього.
- Розуміння принципів та підходів до розподілу ролей в команді
- Бачення нових можливостей створення більшої додаткової цінності для клієнта завдяки кластерній взаємодії
- В разі успішного проходження програми - статус резидента Центру розвитку технологічних компаній

Основні блоки та теми програми
МОДУЛЬ 1. лютий 2017
Місія і завдання проекту TCDC. Inspiring speech
Необхідність і природа змін в турбулентному середовищі. «Змінюйся або помри»
Дорожня мапа: сім етапів від ідеї до бізнесу
Product/Market Fit та Бізнес-модель
Вибор свого клієнта та його проблеми
Пропозиція цінності
Метод Job to be done
Формування гіпотез Пропозиції Цінносної
Інструменти та важливість перевірки гіпотез.

МОДУЛЬ 2. березень 2017
Аналіз результатів перевірки гіпотез в своїх проектах
Go to market strategy
Вступ до кластерної логіки
Методологія та інструменти створення кластеру
Базові фінанси: ключові показники на ранніх стадіях, traction
Переговори за інтересами

МОДУЛЬ 3. квітень 2017
Ефективна взаємодія керівника і ТОП-команди
Командоутворення: лідерство, ролі та цінності в команді
Архітектура організації через системні ролі
Взаємодоповнююча команда. Вступ до методології Адізеса
Прийняття рішень в умовах невизначеності
Презентація проектів стратегії компанії учасниками програми


Загальна вартітсь програми на одного учасника: 18 000 грн. (З урахуванням того, що TCDC та K.Fund компенсовують 70% вартості, учасник сплачує лише 5400 грн.)

Про викладачів
Сергій Ноздрачьов.
Викладає в kmbs курс із підприємництва. Має 25-річний досвід створення стартапів та роботи у компаніях різного розміру і в різних країнах (в Азії та Європі), власник проектів “Еко-фільтр” (ТМ “Фільтри для води «Бар’єр”) та “Імперія води”.

Володимир Павелко.
Заступник декана з міжнародного розвитку. Викладає курси з Лідерства та Управління змінами. Володимир має досвід проведення змін як в ролі керівника організації, так і в ролі зовнішнього експерта. 2010-2015 рік був директором МВА-програм Києво-Могилянської бізнес-школи, з вересня 2015 відповідає за розвиток міжнародної співпраці kmbs. Навчався в Інституті міжнародних відносин IBR Steinbeis University Berlin; IMTA Bled School of Management, Slovenia; Adizes Institute, USA. Більше 10-ти років працював в банківській індустрії, пройшовши шлях від менеджера фронт-офісу до керівника банку. В середині 90-х працював в країнах Європи та Північної Америки.

В’ячеслав Геращенко.
Керівник President’s MBA kmbs. Заступник декана з МВА програм. Випускник President MBA-1 kmbs. 27 років досвіду управлінської роботи: створення, управління, реорганізації, придбання та продажу бізнесів. Керуючий власник групи компаній. Основний напрямок докладання зусиль - створення і трансформація систем, розвиток команд управлінців та формування бачення майбутнього організації.

Євген Пенцак
Керівник програми MBF. Викладає в kmbs: Фінанси, ризик-менеджмент Ph.D., Lausanne University [Швейцарія], професор фінансів kmbs. Після захисту кандидатської дисертації з математики [1997 р.] та навчання на докторській програмі FAME [Financial Asset Management and Engineering] при об’єднанні банків та університетів Швейцарії [2001 – 2003 рр.] працював директором бізнес-школи Львівського Інституту Менеджменту [2004 – 2007 рр.], викладав вищу економетрику в Лозаннському Університеті [UNIL], фінансову математику у Лозаннській Політехніці [EPFL]. Євген - співробітник IEMS [Institute of Health Economics and Management, Lausanne]. Закінчив механіко-математичний факультет Львівського національного університету ім. Івана Франка, магістратуру з економіки MSE [Lausanne University]. Євген Пенцак є сертифікованим викладачем з фінансової математики та оцінки цінних паперів, автором численних публікацій з економетрики та ризик-менеджменту, учасником багатьох міжнародних конференцій.

Андрій Башлик
Випускник kmbs. фінансист за освітою, підприємець за духом. 10 років досвіду створення нових проектів та 6 років ролі головного фінансиста в корпораціях в Україні та в Росії. Власник проектів «Весела наука» та «Сучасна ферма». Має досвід продажу франшиз в Україні та інших країнах: ПАР, Молдова, Азербайджан.

Галина Єрьоменко
Керівник українського центру медіації. Канд.юр.наук.
Працює старшим науковим співробітником Інституту держави і права ім. В.М.Корецького НАН України. Має 9 річний досвід роботи на посаді Віце-Президента Міжнародного Інститут Бізнесу, де відповідала за співпрацю з Фондом Державного Майна України, ДКЦПФР, Антимонопольним Комітетом, Міністерством Економіки та ін. Галина є медіатором, акредитованим у CEDR (Великобританія) та членом міжнародної мережі тренерів з медіації. Має практичний досвід проведення переговорів у якості медіатора у сфері комерційних, організаційних, сімейних спорів і конфліктів. Галина є співавтором проекту Закону України «Про медіацію». Галина - володар знаку «Ера медіації» у номінації «За досягнення у теоретичних і прикладних дослідженнях технологій альтернативних способів вирішення спорів» (Казахстан). В 2008 брала участь у програмі «Mediation and Negotiation Curriculum Development seminar» в Сараєво, Боснія (за підтримки IFC і Harvard Law School). Також Галина - сертифікований фасилітатор ТоР. У 2010 році стала переможцем від України у конкурсі на право стажування по медіації у JAMS Foundation (США).

Євген Саранцов
Партнер проекту TCDC, євангеліст програми kmbs «Be tech. Client focus strategy», співзасновник tradehub.ua, blackbox.ua. Випускник програми MBF та запрошений спікер "Школи глобальних ринків" kmbs. Створив український електронний торгівельний майданчик zakupki-online.com. Протягом 1,5 років zakupki-online.com отримував щомісячний оборот більше ніж 50 млн. гривень, а у травні 2015 став частиною електронного торгівельного майданчика zakupki.prom.ua. Євген більше 5-ти років створював, виводив і розвивав національні бренди ТМ "Хлебодар", «Істинна». Має досвід розробки стратегій виходу на ринок і запуску брендів з нуля, комплексних стратегій розвитку та реорганізації компанії в умовах постійних змін. Ментор та експерт бізнес-інкубаторів 1991, EGap.

Для довідки
TCDC - Фонд Василя Хмельницького K.Fund і ΒlackBox Capital створять в Києві Центр розвитку технологічних компаній (Technology Companies 'Development Center, TCDC), який буде підтримувати малі і середні hi-tech проекти.

Резиденти TCDC зможуть скористатися комплексними інфраструктурними рішеннями, які розроблені спеціально для зростання бізнесу технологічних компаній. Зокрема, мова йде про можливість орендувати сучасний офіс з меблями і комунікаціями в столиці України за ціною від $ 5 / м2, отримати до 70% компенсації вартості освітніх програм, а також підтримку в області стратегічного менеджменту, пошуку нових партнерів, консультування з питань виходу на зарубіжні ринки, залучення інвестицій і донорської допомоги. Пріоритет при виборі майбутніх резидентів центру отримають продуктові hi-tech компанії.

TCDC буде розташований в окремій будівлі (площа близько 3500 м2) за адресою: Київ, вул. Сім'ї Хохлових, 8. На даний момент йдуть будівельні роботи, які повинні бути завершені в лютому 2017 року. Інвестиції в проект оцінюються в 100 млн грн.

Діяльність TCDC забезпечуватимуть керуюча компанія, консультаційну раду, юридична фірма «Юскутум», відкритий міжкорпоративний IT-університет BIONIC University, дві високотехнологічні лабораторії VR Lab (Crytek) і Smart City lab. Спеціальним освітнім партнером центру виступить Києво-Могилянська бізнес-школа (kmbs), яка вже розробила навчальну програму Be Tech. Client Focus Strategy.

З презентацією TCDC можна ознайомитися за наступним посиланням http://tcdc.tech/
У разі виникнення додаткових питань про діяльність центру прохання звертатися до
Ігор Андрушко, CFO tcdc
i.andrushko85@gmail.com

Компанія / Посада *
Your answer
Ім'я, Прізвище *
Your answer
Контактний телефон *
Your answer
E-mail *
Your answer
Який у Вас продукт / ідея / розробка? *
Вкажіть назву Вашого продукту та його характеристики
Your answer
На якому етапі знаходиться Ваш продукт / ідея / розробка? *
Чи цікаво Вам стати резидентом Цетру розвитку технологічних компаній (TCDC)? *
Кількість співробітників в компанії *
Кількість квадратних метрів Вашого офісу / робочого місця на сьогоднішній день *
Скільки Ваших колег відвідає з Вами програму? *
Вкажіть ім'я, прізвища та имейли колег, які відвідають з Вами програму *
Your answer
Що для Вас важливо в результаті навчання на програмі kmbs? *
Your answer
Що б Ви хотіли запитати у нас?
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service