2020 květen - JESKYNĚ, PŘIHLÁŠKA NA VÍKEND PLNÝ DOBRODRUŽSTVÍ PRO TÁTY S DĚTMI
22. - 24. května 2020, jeskyňářská základna v Březině u Javoříčka, průzkum jeskyně „Za Hájovnou“

„Vypravte se prozkoumat za doprovodu zkušených speleologů veřejnosti nepřístupnou jeskyni u Javoříčka“ - akce je určena pro otce a děti od 7 let. (tj. narozené v roce 2013 a dříve) Kromě výpravy do jeskyně je naplánován pestrý společný program (hry venku i uvnitř, beseda s jeskyňářem, podle počasí táborák, pěší putování na nedělní mši svatou atd.). Upozorňujeme, že pohyb v jeskyních je trochu náročnější (nějaký ten žebřík, úzký průlez a plazení), proto tatínci i děti musí být alespoň průměrně pohybově zdatní a nemít strach ze stísněných prostorů. Kapacita je omezena (30 osob), proto je dobré se přihlásit co nejdříve.
Začínáme v pátek večeří, končíme v neděli úklidem základny po obědě. Počítejte tedy s odjezdem mezi 14. – 15. hod. Využíváme základnu speleologů, která se nachází asi kilometr od jeskyně v obci Březina (49°40'1.588"N, 16°55'7.790"E), spíme společně ve dvou velkých ložnicích cca. po 15 lůžkách, ale tam budeme opravdu jen přespávat, většinu času strávíme venku nebo v jídelně. Velký komfort neočekávejte, ale budeme mít to základní: teplo, dobré jídlo, sprchu, skvělou partu a spoustu zážitků!

Cena za víkend: táta: 900,- Kč / dítě nad 12 let: 700,- Kč / dítě 7 -12 let (1/2 porce): 600,- Kč (cena pokrývá: pronájem objektu, nocleh a stravu po celou dobu pobytu, příspěvek jeskyňářům za expedici, materiál)
Zálohu 50% z ceny za přihlášené je třeba poslat do 1.5.2020 na účet: 8070605044/2010. Odesláním zálohy se stává vaše přihláška závaznou.
Storno podmínky při odhlášení 3 týdny před akcí se vrací: 100% zálohy, 2 týdny před akcí: 50%, týden před akcí: 10%.
Email address *
Jméno a příjmení otce: *
Your answer
Bydliště (stačí obec): *
Your answer
Telefon: *
Your answer
E-mail: *
Your answer
Jméno, příjmení a měsíc + rok narození dítěte (dětí), které přihlašujete na víkend: *
Your answer
Souhlas s podmínkami je nutný pro účast na akci
Po celou dobu akce zodpovídá za přihlášené dítě dospělá osoba, která dítě na akci doprovází. Organizátoři ani jeskyňáři nepřebírají za děti ani za dospělé žádnou odpovědnost. Víkend je tzv. na vlastní nebezpečí. Účastník souhlasí s pořizováním fotografií a videí pro potřeby organizátora a účastníků. Veškeré osobní údaje jsou zpracovávány v souladu s GDPR předpisy organizace pouze pro potřeby této akce a nebudou předávány žádné třetí straně.
Souhlas *
Required
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This form was created inside of ARCIDIECÉZE OLOMOUCKÁ. Report Abuse