PIETEIKUMS DALĪBAI KURSOS
12 STUNDU (A) KURSI „PEDAGOGU PROFESIONĀLĀS KOMPETENCES PILNVEIDE VIDES IZGLĪTĪBĀ PAR ILGTSPĒJĪGU MEŽA APSAIMNIEKOŠANU” 8. - 9. KLAŠU DABASZINĀTŅU, MATEMĀTIKAS UN TEHNOLOĢIJU SKOLOTĀJIEM PAR TEMATU "PĒTĪJUMS MEŽĀ" 2019. GADA 26. SEPTEMBRĪ.
Vārds, uzvārds: *
Your answer
Pārstāvētā izglītības iestāde vai cita organizācija: *
Your answer
Jūsu amats, darbības joma: *
Your answer
Jūsu e-pasts: *
Your answer
Kontakttālrunis: *
Your answer
Motivācija - kā kursos iegūtās zināšanas noderēs jūsu profesionālajā darbībā? *
Your answer
Saistībā ar lielo interesi par kursiem un ierobežoto dalībnieku skaitu, vai jums būtu iespēja piedalīties kursos arī 27. septembrī?
Vai jums ir kādas īpašās vajadzības, jautājumi?
Your answer
Nosūtot pieteikumu, Jūs iesniedzat savus personas datus. Pārzinis: AS “Latvijas valsts meži”, kontaktinformācija: Vaiņodes iela 1, Rīga, LV-1004, elektroniskais pasts: lvm@lvm.lv, tālrunis 67610015. Datu apstrādes mērķis: pieteikšanās tālākizglītības kursiem. Papildus informācija par datu apstrādi pieejama Privātuma politikā - http://www.lvm.lv/privatuma-politika Šajā anketā norādītās informācijas apstrādē tiek izmantots trešās puses pārvaldīts risinājums - Google G Suite. Google G Suite risinājumu nodrošina Google Inc. (ASV uzņēmums). Google Inc. ir pievienojusies ES-ASV Privātuma aizsardzības principiem, ES–ASV Privātuma aizsardzības sarakstam, kas apstiprina, ka pakalpojumu sniedzējs ievēro ES pieprasītos privātuma standartus. Šim pakalpojumu sniedzējam ir piemērojamas arī līgumiskās saistības, kas paredzētas privātuma nodrošināšanai. Google G Suite privātuma politika pieejama https://cloud.google.com/security/gdpr/
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of LVM.