Přihláška k online hře "Nejsem oběť fejku"
Dobrý den, jsme rádi, že jste si vybrali naši online vzdělávací aktivitu nazvanou "Nejsem oběť fejku". Pro obdržení veškerých materiálů a přístupu ke hře vyplňte tento formulář, který vám poté zašleme emailem. Je pro nás důležité vědět, kde všude byla naše hra využita. Děkujeme za veškerou zpětnou vazbu.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Vaše jméno: *
Váš email: *
Škola, na které chcete vzdělávací aktivitu využít: *
Ročníky, pro které chcete hru "Nejsem oběť fejku" použít (primárně je určena pro 7.-9. třídu ZŠ a 1. ročník SŠ): *
Required
Přejete si obdržet také materiály k tisku pro aktivity realizovatelné "offline", tzv. rozšíření této hry? *
Máte zájem o lektorování této vzdělávací aktivity lektorkami z Informačního centra pro mládež Uherské Hradiště? (za současné situace samozřejmě pouze distančně, do budoucna za Vámi a Vašimi žáky rády přijedeme) *
Odesláním formuláře souhlasíte s tím, že: 1) hru "Nejsem oběť fejku" alespoň jednou využijete ve výuce (distanční či prezenční), 2) přede hrou a po hře doporučíte Vašim žákům vyplnit 2 krátké on-line dotazníky (jsou součástí odkazu ke hře, tedy nemusíte sami nic přeposílat), 3) vyplníte závěrečný hodnotící on-line formulář.
Souhlas s poskytnutím osobních údajů
Odesláním formuláře vyjadřuji souhlas se zpracováním osobních údajů dle nařízení Evropského parlamentu a Rady /EU/ č. 2016/679, o ochraně fyzických osob v souvislosti s se zpracováním osobních údajů (tzv. GDPR). Mám právo na přístup k informacím, které se mě týkají a k aktualizaci nebo opravě informací formou kontaktu s trenérem, jehož údaje mám k dispozici. Mám právo souhlas odvolat nebo požádat o výmaz svých osobních údajů.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy