Beauty Expert Award 2019. Pieteikuma anketa speciālistu nominācijām.
Šeit Jūs varat pieteikt dalību skaistumkopšanas nozares speciālistu Gada balvai "Beauty Expert Award" 2019. Pieteikuma anketa paredzēta skaistumkopšanas speciālistu nominācijām.
Aizpildi anketu pamatojoties uz savu profesijas būtības aprakstu ņemot vērā to, ka balvas piešķiršana ir vērsta uz izcilību, ko nosaka visaptverošs skatījums uz cilvēka izaugsmi.Balvai var pieteikties Līdz 2019 gada 31. janvārim plkst. 12.00

Nominācijas:
1.Manikīra un pedikīra speciālists 2019
2. Frizieris 2019
3. Vizāžists 2019
4. Pirtnieks 2019
5. Grimētājs 2019
6. Kosmētiķis 2019
7. Frizieris-stilists 2019
8. Vizuālā tēla stilists 2019
9. SPA speciālists 2019
10. Pirts meistars 2019
11.Skaistumkopšanas speciālists kosmetoloģijā 2019

KURŠ VAR PIETEIKTIES GADA BALVAI?

Skaistumkopšanas nozares kvalificēti speciālisti-11 profesijās, atbilstoši savai profesijai

• 2.profesionālā kvalifikācijas līmeņa: manikīra un pedikīra speciālists, frizieris, vizāžists, grimētājs, pirtnieks
• 3.profesionāla kvalifikācijas līmeņa: kosmētiķis, frizieris-stilists, vizuālā tēla stilists, spa speciālists, pirts meistars
• 4.profesionāla kvalifikācijas līmeņa: skaistumkopšanas speciālists (kosmetoloģijā)


*Aizpildot šo veidlapu- es piekrītu savu personas datu apstrādei konkursa “Beauty Expert Award” 2019 ietvaros un apliecinu, ka papildus nepieciešamiem dokumentiem pievienoju klāt personas datu apstrādes- PIEKRIŠANAS veidlapu. Ja šī veidlapa netiks pievienota- Jūsu kandidatūra netiks izskatīta un anketa tiks dzēsta.

Izvēlētā nominācija
Vārds, uzvārds, tālrunis, e-pasts *
Ziņas par izglītību-Mācību iestādes nosaukums/ Iestāšanās gads/ Beigšanas gads/ Iegūtā specialitāte *
Ziņas par darba vietu- Darba vietas nosaukums, adrese
1.Apraksti savu ilgtspēju skaistumkopšanas nozarē? Piemēram(Uzstāšanās ar ziņojumiem starptautiskos vai valsts kongresos, konferencēs, simpozijos un citos pasākumos, tajā skaitā līdzautoriem, Mācību grāmatu autors vai līdzautors, Publikācijas profesionālajos izdevumos, Dalība profesionālās asociācijās, Izcilas klientu apkalpošanas prasmes utml.)
2. Apraksti savu inovativitāti skaistumkopšanas nozarē?Piemēram(Publikācijas sociālajos tīklos, parasti izvēlas pareizo paštēlu, kuru pauž pasaulei. Sociālie mēdiji ir vieta radošām un pat pārdrošām izpausmēm, kur uzvar gudrākais. Inovatīvi procedūru vai/ un darbu risinājumi utml.)
3.Apraksti savu atbildību skaistumkopšanas nozarē?Piemēram(Par izciliem sasniegumiem sabiedrības attīstībā, veicot darbu sabiedrības labā, tai dāsni atvēlot laiku, zināšanas. Pozitīvas klientu atsauksmes. Iesaiste Labdarības pasākumos-Nesavtīgs darbs nozares labā, nozares prestiža vairošana ar savu profesionālo izaugsmi un darba kvalitāti. Ekoloģisks (videi draudzīgs) risinājums. utml)
4. Apraksti savu attīstību skaistumkopšanas nozarē?Piemēram(Dalība starptautiskās vai valsts skaistuma industrijas izstādēs, konkursos. Tālākizglītība ārzemēs (Nepārtraukti iegūst zināšanas un pilnveido savu profesionālo attīstību)Atzinības raksti, Godalgotas vietas, Pateicību raksti utml.)
Papildus informācija
Parakstīta piekrišanas veidlapa
Ieskenēts izglītības dokuments
Video materiāls- Video materiāla formāts: skaistumkopšanas speciālista prezentācija darba vidē un/vai darba procesā, iekļaujot vārdu un uzvārdu, izvēlēto nomināciju, kā arī apraksti- “Kāds ir Tavas nozares izcils speciālists.”Video materiāla ilgums: līdz 10 minūtēm
Darba fotogrāfijas. Darba fotogrāfiju formāts: Izvēlies savus labākos darbus, kuros ir redzams Tavs darba veikums no sava porfolio vai/un interesantas fotogrāfijas, kurās esi attēlots darba procesā.Fotogrāfiju skaits: līdz 10gb.
Fotogrāfijas un video materiāli
Nosūtot fotogrāfijas un video failus, autors apliecina, ka turpmāk tās var tikt izmantotas “Beauty Expert Award” informatīvajos materiālos gan elektroniskā, gan drukātā veidā, bez laika un teritoriālā ierobežojuma, un garantē ka pret “Beauty Expert Award” nebūs pamata un netiks vērsti nekāda veida prasījumi, t.sk. materiāla rakstura prasījumi saistībā ar autortiesībām un mantiskajām tiesībām.
Nosūtot fotogrāfijas un video failus konkursam, to autors garantē, ka konkursam iesniegto fotogrāfiju radīšanā nav nesankcionēti izmantotas vai citādi aizskartas trešo personu autortiesības un/vai mantiskās tiesības. Fotogrāfiju autors uzņemas atbildību par zaudējumiem, kas var rasties “Beauty Expert Award”, ja trešās personas ceļ pretenzijas par konkursam iesūtīto fotogrāfiju vai tā atsevišķu fragmentu autorību.
Kandidāts ir atbildīgs par personām, kuras atrodas viņa fotogrāfijās un apņemas nosūtīt tikai to personu fotogrāfijas, kuras tam devušas rakstisku vai mutisku atļauju, pretējā gadījumā, kandidāts apņemas uzņemties visu atbildību par jebkādiem iebildumiem un pretenzijām.
Sagatavojot un nosūtot nepieciešamos dokumentus konkursam, autors piekrīt visiem konkursa noteikumiem un nosacījumiem.
Apbalvojumi un godalgasInformatīvo materiālu raksturojums: atzinības raksti, apbalvojumi, godalgas utml. Informatīvie materiāli, kuri apliecina Tavu darbošanos profesijā, to attīstību un panākumus.Apbalvojumi un godalgas materiālu skaits: līdz 5gb. (maksimālais)
Paziņojums par datu apstrādi
Iesniedzot šo pieteikumu, pieteikuma iesniedzējs apliecina, ka sniegtā informācija ir patiesa, pievienotie dokumenti atbilst oriģināliem. Iesniedzot šo pieteikumu, piekrītu, ka mani/ vai uzņēmuma dati tiek apstrādāti Latvijas skaistumkopšanas nozares Gada balvas “Beauty Expert Award” ietvaros ar mērķi- pieteikumu apstrādē, pieteikumu vērtēšanas procesā. Iegūstot nominata titulu- pasākuma norises laikā, kā arī pasākuma publikācijās - www.beautyexpert.lv, soc.tīklos- facebook, instagram- beauty expert, beauty expert award un Beauty Expert Award sadarbības partneru interneta vietnēs, medijos, žurnālos.
Es, pieteikuma iesniedzējs piešķiru- Beauty Expert Award un skaistumkopšanas nozares izglītības kvalitātes fondam atsaucamas, pastāvīgas un bez atlīdzības tiesības un izmantot, reproducēt, rediģēt, attēlot, pārsūtīt, sagatavot, modificēt, publicēt un citādi izmantot visu vai jebkuru manu pieteikuma materiālu daļu un visos plašsaziņas līdzekļos kas tagad ir zināms vai turpmāk tiks izveidots, internetā un visā pasaulē. Kā arī Beauty Expert Award ietvaros, kādam no sadarbības partneriem. Es piekrītu aizstāvēt Beauty Expert Award pret, to kurš vēlas iesniegt prasību vai prasības tiesā, saistībā par manu pieteikuma saturu, vai kāda cita veida dēļ, kas rodas, publicēšanas vai rādīšanas jebkurā interneta vietnē, medijos vai žurnālā. Pieteikuma iesniedzējs apliecina, ka ir atbildīgs par personām, kuras atrodas viņa foto un video materiālos un apņemas nosūtīt tikai tos video, kuras tam devušas rakstisku vai mutisku atļauju, pretējā gadījumā, kandidāts apņemas uzņemties visu atbildību par jebkādiem iebildumiem un pretenzijām. Esmu informēts par to, ka jebkurā laikā varu atsaukt savu piekrišanu datu apstrādei- nosūtot atteikuma informāciju uz marketings@beautyexpert.lv

Pārzinis: nodibinājums “skaistumkopšanas nozares izglītības kvalitātes fonds

Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. - Terms of Service