Zapisy na warsztaty filmu animowanego KLATKA PO KLATCE
Zapraszamy dzieci i młodzież na warsztaty filmowe. Po przesłaniu formularza skontaktuje się z Państwem koordynatorka projektu pani Alicja Witkowska.
Zajęcia odbywają się w czwartki, w godz. 18.00 - 19.30, w Fundacji Bullerbyn - Warszawa, Al. Wyzwolenia 7.
Imię i nazwisko dziecka *
Wiek *
Klasa *
Zainteresowania, talenty dziecka
Inne ważne informacje o funkcjonowaniu dziecka
Imię i nazwisko rodzica *
Numer telefonu do kontaktu *
Adres mailowy do kontaktu *
Zgoda na przetwarzanie danych osobowych
Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku (Dz. Urz. UE L 119 z 4 maja 2016 roku), wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Klatkapoklatce.animacja - AWM Alicja Witkowska z siedzibą w Grabinie 27b, 05-071 Sulejówek, danych osobowych moich oraz mojego dziecka/osoby pozostającej pod moją opieką zawartych w dokumentacji rejestracyjnej w celu rejestracji do projektu „Klatka po klatce" oraz w celu zapewnienia bezpieczeństwa i ochrony zdrowia uczestnika projektu.
*
Required
Klauzula informacyjna
Oświadczam, iż zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. zostałem poinformowany przez Klatkapoklatce.animacja - AWM Alicja Witkowska z siedzibą w Grabinie 27b, 05-071 Sulejówek, że podanie danych jest dobrowolne aczkolwiek odmowa ich podania jest równoznaczna z brakiem możliwości uczestnictwa mojego dziecka/osoby pozostającej pod moją opieką w projekcie "Klatka po klatce" organizowanym przez Klatkapoklatce.animacja - AWM Alicja Witkowska.
*
Required
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy