Анкета учасника конкурсного відбору навчального курсу "Захист прав людини в умовах збройного конфлікту в Україні"
Українська Гельсінська спілка з прав людини розпочинає відбір учасників навчального курсу «Захист прав людини в умовах збройного конфлікту в Україні». Курс впроваджуватиметься в партнерстві з Національною школою суддів України та Освітнім домом прав людини в Чернігові в рамках Програми USAID Ukraine - USAID Україна «Права людини в дії».

Курс розрахований на суддів та адвокатів, які зацікавлені в поглибленні знань та професійній самореалізації в сфері міжнародного права прав людини та міжнародного гуманітарного права, а також дотримання його норм в національній судовій практиці.  До проходження навчання цього року будуть запрошені до 40 учасників.

Програма навчального курсу включає такі питання: визначення поняття "прав людини" та міжнародних механізмів їх захисту, джерела, принципи та сфера застосування міжнародного гуманітарного права, кваліфікації збройного конфлікту, режим окупації, застосування в національних судах норм міжнародного гуманітарного права під час  розгляду справ, пов’язаних зі збройним конфліктом на Сході України та окупації Автономної Республіки Крим та м. Севастополь, співвідношення норм міжнародного гуманітарного права та міжнародного права прав людини.

За результатами успішного проходження навчання учасники отримають відповідні сертифікати про його завершення.

Кінцевий строк заповнення онлайн-заявки: 16 червня 2022 року о 23.59.

Результати конкурсу учасникам будуть повідомлені не пізніше 24 червня 2022 року.

Детальніше про зміст, формат та умови навчання

Навчальний курс складається з 3 модулів:
Модуль 1. Введення в міжнародну систему захисту прав людини
Модуль 2. Міжнародне гуманітарне право
Модуль 3. Співвідношення міжнародного гуманітарного права та міжнародного права прав людини.

Формат проходження навчання на курсі – дистанційне навчання (форум, онлайн зустрічі в Zoom, тощо).

Відібрані учасники будуть зареєстровані на онлайн платформі, де вони будуть отримувати поетапний доступ до навчальних матеріалів кожного з модулів. Матеріали кожного модулю складаються з лекцій (відео та текстовий формат), додаткових рекомендованих матеріалів, а також форуму для дискусій та обговорення запропонованих питань.

Під час проходження модулю учасники мають ознайомлюватися з запропонованими навчальними матеріалами, брати участь в обговореннях на форумі та у вебінарах, а також виконувати обов’язкові завдання для перевірки (тест, письмове завдання).

Учасники мають регулярно відвідувати навчальну платформу (це можна робити в будь-який зручний час, але з дотриманням вимог періодичності), своєчасно ознайомлюватися з лекціями та навчальними матеріалами, брати участь в дискусіях на форумі  та виконувати завдання у відведений проміжок часу (з дотриманням дедлайнів).

Навчання на кожному з модулів будуть супроводжувати експерти. Учасники зможуть звертатися до експертів для отримання відповідей на додаткові питання. Експерти під час навчання спілкуються з учасниками за допомогою форуму, на яких зокрема й пропонують актуальні питання для обговорення.

Також учасники можуть самі формулювати та розміщувати питання на форумі для обговорення з експертами та іншими учасниками. Крім того, експерти будуть проводити вебінари, на яких будуть розглядатися практичні та складні теоретичні питання.

Учасники мають оцінити своє навантаження та розраховувати, що в середньому для навчання їм необхідно буде приділяти не менше 5-8 годин щотижня.

Навчання буде тривати 6 місяців.

Участь у всіх навчальних заходах на платформі онлайн - обов'язкова.

Ті учасники, які не будуть відвідувати навчальну платформу та/або не будуть виконувати практичні завдання, будуть відраховані з курсу без права відновлення на курсі. Крім того, відраховані учасники втрачають право брати участь у будь-яких навчальних заходах (курсах, тренінгах, семінарах), що проводяться Українською Гельсінською спілкою з прав людини в подальшому.

З усіх додаткових питань просимо звертатися до координатора навчального курсу - Ольга Семенюк, ел. пошта o.semenuk@helsinki.org.ua, тел. +38050-965-31-47.

З повагою,
Організатори навчального курсу

* відправляючи дану форму Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних.

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
1. Прізвище, ім'я, по-батькові *
2. Дата народження *
MM
/
DD
/
YYYY
3. Стать *
4. Номер мобільного телефону *
5. Місто та область здійснення професійної діяльності *
6. Ваш статус *
7. Назва суду та посада, яку Ви займаєте (ДЛЯ СУДДІВ). Номер та дата видачі свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю (ДЛЯ АДВОКАТІВ). Для інших правників - місце роботи. *
8. Спеціалізація/статус в адвокатському об'єднанні (ДЛЯ АДВОКАТІВ); категорія справ, які переважно розглядаєте (ДЛЯ СУДДІВ)
9. Посилання на сторінки в соціальних мережах *
10. Прочитайте уважно запис лекції М. Новицького і надайте відповідь на питання що таке, на вашу думку, права людини. Текст лекції доступний за посиланям: https://edu.helsinki.org.ua/files/docs/1277591487.pdf: *
11. Поясніть свою відповідь (3-4 речення) *
12. Якою є заборона тортур: *
13. Поясність свою відповідь (2-3 речення)
14.  Чому ви вважаєте права людини важливими? (2-3 речення) *
15. Що з того, що ви знаєте про права людини, ви вважаєте найважливішим (це може бути щось таке, що змінило ваш особистий світогляд, коли ви про нього дізналися, або щось, що ви б могли використати, аби переконати інших у важливості прав людини). 3-4 речення. *
16. Чи маєте ви наукові або прикладні роботи на тему прав людини? Якщо так, надайте, будь ласка, посилання на одну найважливішу з вашої точки зору власну роботу (це може бути посилання на ресурс онлайн або на гугл-диск; у випадку посилання на гугл-диск матеріал має бути надано у форматі .pdf). Відповідь може включати як опубліковані, так і не опубліковані статті, есе, власні судові рішення або процесуальні документи з застосуваням стандартів прав людини, тощо. *
17. Чи подавали ви заявки на участь в аналогічному курсі УГСПЛ раніше? Якщо так, то в якому році? *
18. У яких навчальних заходах з прав людини та/або міжнародного гуманітарного права ви брали участь раніше? (Не більше трьох найважливіших з вашої точки зору заходів) *
19. Чому ви хочете взяти участь у навчальній програмі? *
20. Чи хотіли б ви повідомити ще щось важливе про себе, що може вплинути на рішення про відбір для участі у курсі?
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy