Prezentācija kā izteiksmes rīks klātienē un tiešsaistē
Trešdien, 21. oktobrī no plkst. 14.00 līdz 17.00, NVO namā, Ieriķu ielā 43A aicinām nevalstisko organizāciju pārstāvjus uz semināru “Prezentācija kā izteiksmes rīks klātienē un tiešsaistē”. Semināru vadīs pedagogs un datorspeciālists Mārcis Galiņš.

Vārds prezentācija daudziem vienmēr ir asociējies ar prezentāciju lietotni - Powerpoint. Tomēr būtu svarīgi saprast, ka prezentācija ir komunikācija ar auditoriju - uzstāšanās, bet viss pārējais tikai papildinformācija stāstījumam. Prezentāciju lietotnes piedāvā daudzas tehniskas iespējas, kuras savā darbā vai nu neizmantojam, vai ar tām pārsātinām savu darbu, līdz ar ko zaudējam stāstījuma papildmateriāla pievienoto vērtību. Tas sāk kļūt par traucēkli uztvert stāstījumu, kā arī klausītājam liek apšaubīt prezentētāja digitālo pratību un līdz ar to arī stāstījuma autentiskumu. Klausītājiem sāk šķist, ka stāstītājs nav darba autors, vai arī galīgi neorientējas šajā jomā.

Seminārā tiks izrunātas tipiskākās kļūdas, kādas pieļaujam prezentējot materiālu, kā arī tiks demonstrētas prezentāciju izveides iespējas un to pielietojums gan klātienē, gan arī tiešsaistē. Lai varētu sekmīgi atsvaidzināt atmiņu, atceroties iepriekš apgūto, kā arī uzzināt ko jaunu, izmēģinot tehnoloģiju sniegtās iespējas, vēlams savs dators, interneta pieslēgums un Google konts. Ja G-mail pasta kastīte tiek lietota, tad tas arī būs pieejams.

Semināra programma:
• Tipiskākās prezentāciju kļūdas;
• Prezentācijas izveide un tās sniegtās iespējas, izmantojot klasiskos rīkus.
• Video veidošana, izmantojot prezentāciju lietotni.
• Prezentāciju tiešsaistes rīki. Prezentācijas izveide tiešsaistē.

Reģistrējoties lūdzam norādīt precīzas e-pasta adreses!
Aicinām organizāciju pārstāvjus, kas pieteikušies semināriem, taču nevar ierasties, laikus paziņot par neierašanos! Sniegsim iespēju semināros piedalīties citiem interesentiem!
Informējam, ka seminārs var tikt fotografēts un filmēts. Fotogrāfijas un video materiāli tiks izmantoti pasākuma organizatoru publicitātes vajadzībām.
Vārds, uzvārds *
Nevalstiskās organizācijas nosaukums *
E-pasts *
Tālruņa numurs *
Piekrītu, ka mani dati tiks izmantoti tikai NVO nama vajadzībām *
Piekrītu turpmāk saņemt NVO nama informāciju norādītajā e-pastā *
Ierosinu organizēt seminārus par vēl šādām tēmām - lūdzu nosaukt
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy