Hodnocení sociální služby
Evaluace "Azylové ubytování Jihlava" pro ženy a rodiny s dětmi
1. Na úvod bychom Vás rádi požádali o celkové hodnocení spolupráce. Hodnoťte stejně, jako se hodnotí známkami ve škole, kde 1 znamená naprostou spokojenost, 5 naprostou nespokojenost.
2. S kterými pracovníky "Azylového ubytování Jihlava" spolupracujete Vy nebo vaše organizace?
3. Jak hodnotíte tuto spolupráci podle předchozí odpovědi? Prosím vypište jméno a známku. Hodnoťte stejně, jako se hodnotí známkami ve škole, kde 1 znamená naprostou spokojenost, 5 naprostou nespokojenost.
Your answer
4. A. Ústní komunikace / Osobní kontakt: Pokud bychom se Vás zeptali na úroveň komunikace, jak byste tuto komunikaci hodnotil/a? Hodnoťte stejně, jako se hodnotí známkami ve škole, kde 1 znamená naprostou spokojenost, 5 naprostou nespokojenost.
4. B. Telefonická komunikace: Pokud bychom se Vás zeptali na úroveň komunikace, jak byste tuto komunikaci hodnotil/a? Hodnoťte stejně, jako se hodnotí známkami ve škole, kde 1 znamená naprostou spokojenost, 5 naprostou nespokojenost.
4. C. Elektronická komunikace / Email: Pokud bychom se Vás zeptali na úroveň komunikace, jak byste tuto komunikaci hodnotil/a? Hodnoťte stejně, jako se hodnotí známkami ve škole, kde 1 znamená naprostou spokojenost, 5 naprostou nespokojenost.
4. D. Listinná pošta / Písemný kontakt fyzickou poštou: Pokud bychom se Vás zeptali na úroveň komunikace, jak byste tuto komunikaci hodnotil/a? Hodnoťte stejně, jako se hodnotí známkami ve škole, kde 1 znamená naprostou spokojenost, 5 naprostou nespokojenost.
5. Jak hodnotíte úroveň poskytnutých materiálů? Hodnoťte stejně, jako se hodnotí známkami ve škole, kde 1 znamená naprostou spokojenost, 5 naprostou nespokojenost.
6. Kde spatřujete silné stránky služby?Prosím vypište.
Your answer
7. Kde naopak spatřujete její slabé stránky? Opět prosím vypište.
Your answer
Vaše poznámky, postřehy, náměty?
Your answer
D1. Demografické otázky: Vaše pohlaví?
D2. Demografické otázky: Vaše vzdělání, příp. kvalifikace?
D3. Demografické otázky: Název organizace, pro kterou pracujete?
Your answer
D4. Demografické otázky: Délka Vaší praxe v organizaci / v oboru?
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms