Курс мистецтва 2020: «Позиції художника/-ці» – набір на програму
«Курс мистецтва» Метод Фонду відкриває набір на програму 2020 року «Позиції художника/-ці» – освітній модуль, присвячений соціальним функціям мистецтва; розгляду, історизації, аналізу зон компетенції художника/-ці з увагою до локального контексту.

Протягом інтенсивного модуля будуть випробувані базові дисципліни дворічної програми «Курсу мистецтва». Програма є самоосвітньою та відкритою до інтересів учасників/-ць: структура і наповнення авторських курсів будуть уточнюватися або трансформуватися в процесі практичного виконання та обговорень усередині групи.

Програма має міждисциплінарний перформативний характер, фокусується на теорії та практиці із наголосом на критичні й дослідницькі підходи. Основний фокус – розгляд позицій художника/-ці в історичних, культурних, інституційних контекстах країн Центрально-Східної Європи повоєнних часів.

Формат тематичного модуля: 40 занять онлайн (лекції, семінари, практично-дискусійна частина, експериментальні мистецькі практики); самостійна робота (виконання практичних завдань, читання текстів (учасники/-ці мають бути готовими до текстів англійською)).
Викладачки/-чі: Катерина Бадянова та Лада Наконечна (кураторки курсу), Євгенія Бєлорусець, Ольга Брюховецька, Олександра Купченко, Ларіон Лозовий, Валентина Петрова, Павло Хайло.

Модуль «Позиції художника/-ці» розрахований на студентство мистецьких освітніх закладів та художників/-ць незалежно від рівня мистецької освіти.

Календар модуля:
Фінальна дата подачі заявки – 27 липня 2020 включно.
Повідомлення про результати open call – 10 серпня.
Зустрічі онлайн – 4 рази на тиждень (у будні – ввечері, у вихідні – вдень), з 15 серпня до середини жовтня.

Участь у модулі «Позиції художника/-ці» безкоштовна.

Відбір учасників/-ць буде проводити кураторська команда проєкту. Автор(к)и заявок можуть бути запрошені на співбесіду. До участі буде запрошено 12 учасників/-ць.
Від учасників/-ць очікується інтерес до роботи із запропонованою темою, відкритість до принципів експериментальної освіти, а також відвідування онлайн-зустрічей.

Із запитаннями звертатися до координаторки Курсу мистецтва Марії Тумакової: contemporaryartcourse@gmail.com

Проєкт «Позиції художника/-ці» відбувається за підтримки Українського культурного фонду.
Email address *
E-mail *
Iм'я та прізвище *
Контактний телефон *
Освіта *
Посилання на портфоліо та/або сторінки, що репрезентують вашу практику *
Опишіть якнайширше, як ваша теперішня або майбутня практика та сфера інтересів відповідає тематиці модуля «Позиції художника/-ці» *
Звідки Ви дізналися про проєкт Курсу мистецтва «Позиції художника/-ці» *
У разі відбору підтверджую можливість бути присутнім під час онлайн зустрічей модуля *
Інша інформація, яку заявниця або заявник вважає за необхідне надати
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy