Курс мистецтва 2020: «Позиції художника/-ці» – набір на програму
«Курс мистецтва» Метод Фонду відкриває набір на програму 2020 року «Позиції художника/-ці» – освітній модуль, присвячений соціальним функціям мистецтва; розгляду, історизації, аналізу зон компетенції художника/-ці з увагою до локального контексту.
 
Протягом інтенсивного модуля будуть випробувані базові дисципліни дворічної програми «Курсу мистецтва». Програма є самоосвітньою та відкритою до інтересів учасників/-ць: структура і наповнення авторських курсів будуть уточнюватися або трансформуватися в процесі практичного виконання та обговорень усередині групи.
 
Програма має міждисциплінарний перформативний характер, фокусується на теорії та практиці із наголосом на критичні й дослідницькі підходи. Основний фокус – розгляд позицій художника/-ці в історичних, культурних, інституційних контекстах країн Центрально-Східної Європи повоєнних часів.

Формат тематичного модуля: 40 занять онлайн (лекції, семінари, практично-дискусійна частина, експериментальні мистецькі практики); самостійна робота (виконання практичних завдань, читання текстів (учасники/-ці мають бути готовими до текстів англійською)).
Викладачки/-чі: Катерина Бадянова та Лада Наконечна (кураторки курсу),  Євгенія Бєлорусець, Ольга Брюховецька, Олександра Купченко, Ларіон Лозовий, Валентина Петрова, Павло Хайло.

Модуль «Позиції художника/-ці» розрахований на студентство мистецьких освітніх закладів та художників/-ць незалежно від рівня мистецької освіти.
 
Календар модуля:
Фінальна дата подачі заявки – 27 липня 2020 включно.
Повідомлення про результати open call – 10 серпня.
Зустрічі онлайн – 4 рази на тиждень (у будні – ввечері, у вихідні – вдень), з 15 серпня до середини жовтня.
 
Участь у модулі «Позиції художника/-ці» безкоштовна.
 
Відбір учасників/-ць буде проводити кураторська команда проєкту. Автор(к)и заявок можуть бути запрошені на співбесіду. До участі буде запрошено 12 учасників/-ць.
Від учасників/-ць очікується інтерес до роботи із запропонованою темою, відкритість до принципів експериментальної освіти, а також відвідування онлайн-зустрічей.
 
Із запитаннями звертатися до координаторки Курсу мистецтва Марії Тумакової: contemporaryartcourse@gmail.com
 
Проєкт «Позиції художника/-ці» відбувається за підтримки Українського культурного фонду.

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
E-mail *
Iм'я та прізвище *
Контактний телефон *
Освіта *
Посилання на портфоліо та/або сторінки, що репрезентують вашу практику *
Опишіть якнайширше, як ваша теперішня або майбутня практика та сфера інтересів відповідає тематиці модуля «Позиції художника/-ці» *
Звідки Ви дізналися про проєкт Курсу мистецтва «Позиції художника/-ці» *
У разі відбору підтверджую можливість бути присутнім під час онлайн зустрічей модуля *
Інша інформація, яку заявниця або заявник вважає за необхідне надати
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy