Zpětná vazba k činnosti Iniciativy otevřeného přístupu AKVŠ ČR
Vážené kolegyně, vážení kolegové,

na pracovní schůzce Iniciativy otevřeného přístupu AKVŠ ČR, která se uskutečnila 21. listopadu 2019*, byli přítomní účastníci informováni o zamýšlených změnách ve fungování a organizaci činností Iniciativy a byli požádáni o zpětnou vazbu k dosavadním aktivitám a formulování návrhů a podnětů k budoucímu rozvoji Iniciativy.

Zpětnou vazbu od členů open occess komunity bychom nyní rádi získali prostřednictvím tohoto dotazníku, na nějž navazuje ještě dotazník k semináři Otevřené repozitáře, jehož budoucnost byla na listopadové schůzce taktéž diskutována.

Dotazník může vyplnit libovolný počet osob z dané instituce - není nutné sbírat souhrnné odpovědi. Proto pokud víte o někom, kdo by měl co k aktivitám Iniciativy otevřeného přístupu AKVŠ ČR říci, prosím, předejte mu odkaz na náš dotazník.

Předem velmi děkujeme za čas, který věnujete zhodnocení více jak 10leté z velké části dobrovolné činnosti jednotlivců ve VŠ knihovnách ve prospěch otevřeného přístupu v České republice a těšíme se na Vaše návrhy a nový impuls pro budoucí práci.

Za Iniciativu otevřeného přístupu AKVŠ ČR
Pavla Rygelová a Tereza Simandlová


* Zápis ze schůzky 21.11.2019 naleznete na https://akvs.cz/komise-iniciativy/iniciativa-oa/zapisy-ze-schuzek/
Email address *
Příjmení a jméno respondenta *
Your answer
Název instituce / kde pracujete? *
Required
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy