Обука за е-трговија
Датум: 06 и 07 август, 2019
Времетраење: 16.30 - 19.30
Локација: ПСМ Фондација, 16та Македонска Бригада 13б, 1000 Скопје
Обучувач: Дамјан Дано, ко-основач и партнер на IWM Network

Поддржано од Град Скопје
Име и презиме *
Your answer
Email *
Your answer
Компанија/огранизација *
Your answer
Телефонски број *
Your answer
Дали имате сопствен бизнис? *
Дали имате е-продавница? *
Кои се Вашите очекувања од обуката?
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service