Круглий стіл "Технічний регламент на скраплений газ, введення на ринок ДСТУ ЕN 589:2017"
15.01.2018 року готель «Опера» 14-00
конференц-зал «Бізнес Лаунж»
м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 53

Захід організовує Українська асоціація скрапленого газу за підтримки Міністерства енергетики та вугільної промисловості України.

Завдання Круглого столу – обговорення структури та головні завдання Технічного Регламенту щодо вимог до скраплених газів як альтернативного палива.

Під час дискусії учасники обговорять розробку відповідно до Робочої програми розроблення технічних регламентів на період до 2020 року, затвердженої наказом Держспоживстандарту України від 14 грудня 2010 року № 567, та Закону України від 15.01.2015 «Про технічні регламенти та процедури оцінки відповідності», Закону України «Про альтернативні види палива», Директиви 2003/30/ЄС щодо стимулювання використання біопалива та інших відновлювальних видів палив для транспорту. Директиви 2014/94/ ЄС щодо розвитку інфраструктури альтернативного палива.
Технічний регламент встановлюватиме вимоги до газу нафтового скрапленого (далі - ГНС), що надходить до обігу, а також вимоги щодо безпеки та енергетичної ефективності щодо ГНС під час їх перевезення (транспортування), реалізації, утилізації правил ідентифікації ГНС, форми і методи підтвердження їх відповідності вимогам цього технічного регламенту.

Довідки 067-328-17-88 Олег Широков

ПІБ *
Your answer
Посада
Your answer
Назва компанії *
Your answer
Електронна пошта *
Your answer
Телефон
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms