INNaczej Fundusz Innowacji Społecznych - formularz zgłoszeniowy edycja 3
Drogi Innowatorze/Innowatorko!
Dziękujemy za zainteresowanie Konkursem INNaczej Fundusz Innowacji Społecznych!
Cieszymy się, że chcesz zmieniać swoją lokalną rzeczywistość w sposób inny niż wszyscy :) INNaczej właśnie temu służy: chcemy wesprzeć finansowo te inicjatywy,  które w innowacyjny sposób pomogą rozwiązać problemy na poziomie dzielnicy lub całego miasta.

Nabór na innowacje społeczne prowadzony jest w dwóch obszarach:
1) otwarty nabór na dowolne innowacje społeczne,
2) otwarty nabór na innowacje społeczne odpowiadające na wyzwania miejskie, wskazane przez Wydział Rozwoju Społecznego na etapie realizacji zadania (w tym. pomysły na wdrożenie 11, 102 i 115 rekomendacji Modelu na rzecz Równego Traktowania określonych w Zarządzeniu Nr 618 Prezydenta Miasta Gdańska z dnia 2019-04-23 w sprawie przyjęcia do realizacji rekomendacji i zadań Modelu na rzecz Równego Traktowania),  

11. Wsparcie i promowanie przedsięwzięć równego traktowania różnorodnych wyborów życiowych i ról rodzinnych, kulturowych, społecznych i zawodowych kobiet i mężczyzn. Promowanie w życiu publicznym i działaniach obywatelskich aktywnego udziału kobiet i mężczyzn ze wszystkich grup społecznych, w szczególności tych grup mniejszościowych, które mogłyby zostać w innym wypadku wykluczone.
102. Wspieranie i prowadzenie działań w zakresie przeciwdziałania wykluczeniu cyfrowemu, ze szczególnym uwzględnieniem osób starszych i osób z niepełnosprawnością.  
115. Promowanie skutecznego dostępu osób z grup przesłankowych Modelu ( Modelu na Rzecz Równego Traktowania),  które doświadczają ubóstwa lub wykluczenia społecznego w obszarze pracy, mieszkalnictwa, edukacji, kultury, technologii informacyjnych i komunikacyjnych, do pomocy i wsparcia w zakresie integracji, a także pomocy socjalnej.
Zapraszamy Cię do wypełnienia formularza zgłoszeniowego najpóźniej do 12 grudnia 2019 roku, do godziny 18:00 i przesłanie do nas za pomocą opcji: send/wyślij.

Pamiętaj, aby przeczytać Regulamin Konkursu, który jest dostępny na stronie: http://innaczej.pl/

Na etapie składania formularza, najważniejszy jest pomysł, który chcesz zrealizować. Jeśli Twój pomysł przekona Komisję Konkursową, to właśnie na jego rozwój otrzymasz grant, a my pomożemy Ci merytorycznie i organizacyjnie.

Nie trać więc czasu, wypełniaj formularz!

Życzymy twórczej pracy i innowacyjnych pomysłów! W przypadku problemów, pytań, wątpliwości zapraszamy do kontaktu: koordynator@upfoundaton.pl

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Next
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy