Global Memory: Ukraine on the map of the world. Europe / Глобальна пам’ять: Україна на мапі світу. Європа
Музей української діаспори в Києві розпочав роботу над проєктом онлайн-платформи історичних пам’яток та сучасних місць у Європі, пов’язаних із Україною та українцями - «Global Memory: Ukraine on the map of the world. Europe» (Глобальна пам’ять: Україна на мапі світу. Європа).

Проєкт, спрямований на збереження української ідентичності та культурної спадщини світового українства, має посилити відчуття приналежності до однієї спільноти усіх українців, що зараз проживають в Європі та в Україні.

Звертаємося до Вас із проханням долучитися до нашого проєкту та стати його волонтером. Нам потрібна Ваша допомога в знаходженні тієї чи іншої пам’ятки у місті, де Ви живете, за наданою нашими істориками інформацією, та його фотографуванні. 

Якщо Ви зацікавилися і готові стати частиною команди, просимо Вас відповісти на кілька простих запитань нижче.

Уся Ваша особиста інформація – суворо конфіденційна і буде використовуватися для кращої організації роботи, розподілення людських і фінансових ресурсів.  
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Ваше ім'я та прізвище *
Країна та населений пункт, де Ви проживаєте *
Як Вам найзручніше тримати комунікацію? Вкажіть Ваш емейл, посилання на сторінки в соцмережах, мобільний телефон (на вибір) *
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy