Prihláška na kurz Statočný muž


Kurz Statočný muž vychádza z knihy od Allana Meyera - Od dobrého muža ku statočnému mužovi (Sexuálna integrita v sexom pobláznenom svete) a je určený výhradne pre mužov. Zámerom kurzu bude relevantným spôsobom osloviť a preskúmať citlivú, ale zároveň nesmierne dôležitú tému mužskej sexuality a posilniť a obnoviť morálnu a duchovnú integritu mužov, žijúcich vo vysoko sexualizovanom svete.

Súčasťou kurzu je kniha a pracovný zošit, ktorú si bude treba zakúpiť (predpokladaná cena - 20€).

Kurz je určený pre dospelých, ženatých alebo slobodných mužov. Kurz môže byť pre účastníkov obrovským prínosom v ich osobnom živote a zároveň ich môže vystrojiť pre službu ďalším mužom (napr. svojim synom).

Kurz prebieha od októbra 2014 formou mesačných stretnutí v dvoch stabilných, uzavretých skupinách. Stretnutia sa uskutočňujú v nedeľu (pod)večer podľa dohody danej skupiny. Keďže existujúce skupiny sú uzavreté, v prípade záujmu o tento kurz vyplňte nižšie-uvedený formulár a keď sa nazbiera dostatok záujemcov, začneme novú skupinu a budeme vás o tom informovať alebo nám napíšte na adresu kancelaria@bjbviera.sk

    This is a required question
    This is a required question