Baltijas jūra
Nospied pogu Iesniegt/Submit vadītāja norādītajā laikā, jo pēc tam atbildes vairs netiks pieņemtas.
Email address *
Numurs *
Raksti BEZ ATSTARPĒM un CITIEM SIMBOLIEM! Savu dalībnieka numuru meklē šeit (ja neatrodi - pieraksti sevi turpat pie brīvajiem numuriem): https://docs.google.com/spreadsheets/d/1LBUyBOaBmBogTIJAMhtx7Wgvlyt7xWb4H14hDR5p3Y8/edit?usp=sharing Ja nevēlies reģistrēties (piemēram, vairs neej skolā), bet vēlies sevi ieraudzīt rezultātu tabulā, tad visos uzdevumos raksti vienādu sevis izdomātu unikālu numuru - lielāku par 1500, piemēram, telefona numuru (vari nomainīt kādu ciparu, lai Tev neviens nezvanītos).
Vārds Uzvārds
Drošībai, ja nu numurs uzrakstīts nepareizi. Vārdu raksti pirms uzvārda! Pēc uzvārda neraksti liekas atstarpes vai simbolus!
Aplūko Latvijas jūras datu portālu https://marine.meteo.lv/ nolasi, kāda šobrīd ir vidējā temperatūra Baltijas jūras centrālajā daļā starp Baltiju un Zviedriju!
1 point
Clear selection
Kāda šobrīd ir vidējā temperatūra Rīgas jūras līci?
1 point
Clear selection
Kāda tiek prognozēta Rīgas jūras līča virsmas vidējā temperatūra 18. februārī?
1 point
Clear selection
Igaunijā, par spīti nepārtrauktajam salam, starp cietzemi un Hījumā ir izveidojusies teritorija ar jūras virsmas temperatūru 4,5°C. Vienā vārdā nosauc procesu, kas šeit ir redzams!
1 point
Salīdzini jūras temperatūru ar normālo situāciju https://en.ilmatieteenlaitos.fi/ice-conditions?41IwWJ2g4eC6q7wAZNe7q6_q=mode%253D1%2526lang%253Den Kā šogad jūras temperatūra atšķiras no normālās situācijas?
1 point
Kas ir normālā situācija?
1 point
Clear selection
Šajā pašā vietnē salīdzini jūras temperatūru ar pagājušo gadu! Kā ir mainījusies jūras temperatūra?
1 point
Atzīmē, kuri līči šobrīd ir pilnībā aizsaluši!
1 point
Clear selection
Stiprās ziemās uz Igaunijas salām atver 7 ledus ceļus. Lai atvērtu ledus ceļu ir nepieciešama pilnībā aizsalusi jūra ar vismaz 20cm biezu ledus kārtu. Atzīmē, kurš ledus ceļš tiks atklāts visdrīzāk!
1 point
Clear selection
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy